• Punktacja do stypendium sportowego

• W przypadku sukcesu w czasie wyjazdu szkolnego należy dostarczyć dyplom w ciągu 7 dni. W przypadku sukcesu w czasie wyjazdu indywidualnego należy dostarczyć dyplom i artykuł na stronę szkoły w ciągu 7 dni. Przekroczenie terminu spowoduje niezaliczenie zgodnie z regulaminem danego sukcesu do stypendium sportowego. Dyplom i artykuł dostarczamy do rąk własnych dyrektora szkoły. Wyłącznie w przypadku upływu terminu dostarczenia dyplomu (i artykułu) można zostawić w sekretariacie szkoły. Za dostarczenie dyplomu (i artykułu) odpowiedzialny jest wyłącznie uczeń!

Wyjaśnienie skrótów:

• G-etap gminny
        • M- etap międzyszkolny
        • P-etap powiatowy
        • R-etap rejonowy
        • W-etap wojewódzki
        • O-etap okręgowy
        • OP -etap ogólnopolski

Do otrzymania stypendium za dany okres roku szkolnego należy uzbierać minimum 4 pkt. Wysokość stypendium uzależniona jest od  najlepszego miejsca na najwyższym etapie (patrz regulamin).

• Wysokość stypendium w roku szkolnym 2023/2024

•

Wysokość stypendium za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2023/2024 zależy od zajętego miejsca na danym szczeblu rywalizacji oraz od spełnienia pozostałych kryteriów zawartych w regulaminie (patrz: Regulamin przyznawania i wysokości stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe) według tabeli: