• Świąteczny spacer Tygrysków.

• Data publikacji: 27.03.2024

25 marca br. Tygryski w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne wybrały się na spacer do pobliskiego sklepu „HANIA”, aby przystroić wielkanocne drzewka ozdobami, które wcześniej przygotowały w przedszkolu. Pani Hania w podziękowaniu za pięknie ustrojone drzewka przygotowała dla dzieci upominki, które sprawiły im dużo radości. Przedszkolaki podziękowały Pani Hani słodkim upominkiem i laurką, życząc zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych.

/-/Ilona Bagdańska

• Finał akcji “Zajączek sam nie da rady”.

• Data publikacji: 27.03.2024

Dobroć dawana innym zawsze do nas powraca... 22 marca w Domu Dziecka w Bodzewie i w oddziale w Gostyniu każdy z wolontariuszy poczuł, że warto być choć trochę dobrym, ponieważ uśmiech sam malował nam się w sercu widząc zadowolone dzieci z odwiedzin. Głównym celem wizyty był finał akcji "Zajączek sam nie da rady“. Szkolny wolontariat dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w zadaniu i zaprasza do galerii, w której koszyczki widać wypełnione po brzegi.

/-/Szkolny Wolontariat

• Wielkanocna Wioska Zajączka.

• Data publikacji: 21.03.2024

18 marca br. klasa 2a odwiedziła Wielkanocną Wioskę Zajączka w miejscowości Promno-Stacja. Celem wycieczki było przybliżenie tradycji wielkanocnych. Uczniowie uczestniczyli w różnorodnych quizach, konkursach, torach przeszkód. Mieli okazję poskakać  na dmuchańcach. Rozprawili się też z zimą, by w ich serduszkach na dobre zagościła już wiosna. Na warsztatach świątecznych zrobili piękne ozdoby. Na końcu byli w teatrze cieni, gdzie spotkali Wielkanocnego Zajączka. Wyprawa sprawiła im wiele radości, więc bardzo zadowoleni wrócili do Borku.

/-/Kamila Olińska-Mencel