• Zaproszenie na trening z dwukrotną medalistką Mistrzostw Europy w kolarstwie .

• Zuzanna Olejniczak była uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu  zaprasza na wspólny trening w każdy wtorek w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu. To wyjątkowa okazja potrenowania z dwukrotną medalistką Mistrzostw Europy w kolarstwie oraz odkrycie swojej pasji do jazdy na rowerze. Oferta zarówno dla dziewczyn i chłopców.

/-/Waldemar Minta

• Konkurs plastyczny "Sowa".

• Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Sowy", który przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3. Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej, która przedstawia Sowę. Pracę należy wykonać i dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada 2020 roku. Pozostałe szczegóły dotyczące konkursu na plakacie.

/-/Renata Talarska

• Konkurs fotograficzny "Z książką Ci do twarzy".

• Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Z książką Ci do twarzy"", który przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8 oraz branżowej szkoły. Zadaniem uczestnika jest wykonanie zdjęcia z książką. Pracę należy wykonać i przesłać na platformie Office 365 na podane konto w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada 2020 roku. Pozostałe szczegóły dotyczące konkursu na plakacie.

/-/Renata Talarska

• Święto Bibliotek Szkolnych.

• Pandemia kolejny raz pokrzyżowała nam plany i nie wszystkie zadania zaplanowane do realizacji przez bibliotekę szkolną możemy wykonać tak, jak sobie zaplanowałyśmy.

Właśnie obchodzimy Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych.

Mimo trudności nie poddajemy się. Zachęcamy uczniów, wychowawców i rodziców do wspólnego świętowania pod hasłem „Z książką Ci do twarzy”.

Przypominamy, że do 15 listopada 2020r. można przesyłać zdjęcia prac konkursowych:

„SOWA”

Konkurs Plastyczny dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.

„Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY”

Konkurs Fotograficzny dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej oraz uczniów szkoły branżowej.

Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebook-u:

Biblioteka ZSP Borek Wlkp.

Liczymy na Was!

/-/Bibliotekarki