• Ubezpieczenie uczniów-informacja Rady Rodziców.

• Data publikacji: 08.09.2023

Rada Rodziców proponuje ubezpieczenie uczniów w firmie TUZ Ubezpieczenia.

Wybraliśmy wariant III. Wszystkie informacje w załączonej ulotce.Składka roczna wynosi 40,00 zł (w przypadku rodzeństwa drugie dziecko 38 zł, trzecie i kolejne 36 zł).

Zainteresowane ubezpieczeniem osoby mogą wpłacać składkę w sekretariacie u p. Renaty Walczak (wyłącznie rodzice) lub 20 września 2023 roku na zebraniach klasowych. 22 września 2023 roku upływa ostateczny termin wpłaty składki i deklaracji ubezpieczenia dziecka przez Radę Rodziców

Przewodnicząca Rady Rodziców

Magdalena Pierzchała

• Przypomnienie o złożeniu oświadczenia - laptopy w ramach grantów PPGR.

• Data publikacji: 08.09.2023

Szanowni Państwo,

zgodnie z procedurą monitorowania utrzymania efektów projektu grantowego „Cyfrowa gmina – Wsparcie dzieici z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

osoby z którymi zostały podpisane Umowy darowizny i został przekazany sprzęt kompterowy, zobowiązane są do składania przez 2 lata w okresach co 6 miesięcy (od daty podpisania umowy) Oświadczeń zgodnie z poniżej załączonym wzorem.

Oświadczenia należy składać osobiście w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp., ul. Rynek 1, 63-810 Borek Wlkp, za pośrednictwem poczty/kuriera na adres Urzędu lub elektronicznie na adres skrytki EPUAP: /3004014/skrytka.

Jednocześnie przypominamy, że przekazany sprzęt stał się własnością wnioskodawcy, który jest odpowiedzialny za jego odpowiednie utrzymanie, konserwację, a przede wszystkim użycie zgodnie z przeznaczeniem przez osobę wskazaną w Oświadczeniu dla rodzica/opiekuna prawnego lub w Oświadczeniu ucznia szkoły średniej, który osiagnął pełnoletność.

Gmina Borek Wlkp. ma możliwość żądania okazania sprzętu komputerowego do oględzin stanu technicznego i sprawdzenia jego przeznaczenia przez okres 2 lat od daty zakończenia projektu, w terminie wskazanym przez Burmistrza Borku Wlkp.

Obowiązkiem wnioskodawcy jest informowanie Gminy Borek Wlkp. o zmianie danych kontaktowych (numeru telefonu, adresu e-mail i adresu zamieszkania) w trakcie okresu monitorowania utrzymania efektów projektu.

Wnioskodawca w okresie realizacji projektu nie może zbyć sprzętu komputerowego, oddać w użyczenie lub przekazać do użytku osobom trzecim.

/-/Jolanta Majchrzak

• Komunikat  Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp.
        • Komunikat Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp.

• Data publikacji: 06.09.2023

Spotkanie  organizacyjne, pierwszy trening  oraz zapisy dzieci i młodzieży, odbędą się w poniedziałek 11 września br. o godz. 16.00. Miejsce:  Strzelnica pneumatyczna przy ZSP w Borku Wlkp. ul. Szkolna 1. Serdecznie zapraszamy!

Prezes SK LOK

/-/Elzbieta Kordus

• Sekretariat uczniowski- informacja.

• Data publikacji: 06.09.2023

Informujemy, że od 1 września 2023 roku sekretariat uczniowski (p. Renata Walczak) czynny jest w następujące dni:

• poniedziałek: 7.00-15.00
          • wtorek: 7.00-15.00
          •  środa: 11.00-15.00

• Informacja.

• Data publikacji: 01.09.2023

W dniu 4 września 2023 roku ze względu na rozpoczęcie roku szkolnego przed budynkiem A parking szkolny będzie nieczynny. W tym dniu można wjechać samochodem na boisko szkolne wokół hali namiotowej. Ulica szkolna od skrętu w ul. Asnyka będzie zamknięta. Z boiska przechodzimy na miejsce uroczystości przez budynek szkoły (A).