• Ustronie Morskie 2023-zapisy na kolonie.

• Data publikacji: 04.09.2022

Przypominam, że trwają zapisy na kolonie letnie w 2023 roku, które odbędą się w Ustroniu Morskim w terminie od 7 do 15 lipca 2023 roku. Bazę noclegową będzie stanowić Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy „Janosik”, ul. B. Chrobrego 40 (https://ustroniemorskiejanosik.pl/). Odległość od plaży ok. 80 metrów. Pokoje 2,3,4 osobowe. Niestety ze względu na wzrastające koszty odpłatność wynosi 1200 zł (100%). Przy ewentualnym dofinansowaniu organu prowadzącego wysokość odpłatności rodziców wyniesie 990 zł (osoby zamieszkałe na terenie Gminy Borek Wlkp.). Oczywiście nie da się do końca przewidzieć ostatecznej ceny noclegów i transportu ale wtedy zmodyfikujemy program i zrezygnujemy z wybranej atrakcji. Przypominam również wstępny program kolonii letnich w Ustroniu Morskim w 2023 roku (patrz niżej). Liczba miejsc 52. Na dzień 03.08.2022 roku zostało 20 miejsc. Zapisy wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej kolonie2023@o2.pl. Ponieważ do końca października musi zostać wpłacona zaliczka we wrześniu będą wydawane karty kwalifikacyjne i będzie trzeba wpłacić 100 zł na poczet zaliczki za noclegi. Wiem, że odpłatność jest wyższa niż w tym roku ale mam nadzieję, że zdają sobie Państwo sprawę i widzą jak szybko zmieniają się ceny.  Bez względu na wszystko odpłatność nie będzie większa niż 1200 zł. W przypadku pytań proszę dzwonić kom. 691737813. O zapisie decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń. W przypadku większej liczby chętnych utworzona zostanie  lista rezerwowa.

Zamieszczam również kilka zdjęć przedstawiających umiejscowienie Ośrodka "Janosik", jego najbliższe otocznie i drogę (ok. 80 metrów) na plażę.

• Pożegnanie Pani Gosi.

• Data publikacji: 03.09.2022

Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie za to, że rozumiała Pani nasze poczucie humoru i potrafiła się z nami śmiać.

Rozumiemy, że opuszcza nas Pani z bardzo ważnych powodów, ale jednak strasznie nam żal, że nie spędzi Pani z nami kolejnego roku.

Dziękujemy z całego serca i życzymy powodzenia.

/-/ Wychowankowie z 7b wraz z Rodzicami

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023-przypomnienie.

• Data publikacji: 31.08.2022

Przypominamy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 dla wszystkich uczniów odbędzie się w dniu 1 września 2022 roku o godz. 8.00 na boisku szkolnym za  budynkiem A. W przypadku opadów deszczu uroczystość na dużej sali gimnastycznej. Pierwsza część potrwa ok. 10-15 minut. Następnie uczniowie spotykają się w klasach ze swoimi wychowawcami pod opieką których znajdują się do godz. 9.00. Po godz. 9.00  rozpoczną się odwozy  szkolne.

• Stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023-informacje.

• Data  publikacji: 29.08.2022

Stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe przyznawane jest zgodnie z ustawą o systemie oświaty oraz regulaminem:

Minimalna średnia ze wszystkich przedmiotów uprawniająca do przyznania stypendium za wyniki w nauce wynosi:

5,25

Wysokość stypendium za wyniki w nauce uzależniona  jest od uzyskanej średniej oraz minimum dobrej oceny z zachowania i wynosi:

Wysokość stypendium za osiągnięcia sportowe uzależniona  jest od zajętego miejsca na danym szczeblu rywalizacji oraz minimum dobrej oceny z zachowania i wynosi:

Uczeń może otrzymać stypendium za osiągnięcia sportowe jeśli uzyska w danym okresie nauki minimum 4 punkty.

Szczegółowe informacje w regulaminie.