• Wnioski o Stypendium Burmistrza Borku Wlkp.

• Data publikacji: 21.06.2022

Informuemy, że uległ zmianie termin składania wniosków o Stypendium Burmistrza Borku Wielkopolskiego. Wnioski można składać do 19 sierpnia 2022 roku w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wielkopolskim (dotyczy uczniów naszej szkoły).

• Stypendium Burmistrza Borku Wielkopolskiego-informacje.

• Data publikacji: 20.06.2022

Zamieszczamy uchwałę w sprawie przyjęcia regulaminu przyznawania stypendium Burmistrza Borku Wlkp. w ramach Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół pobierających naukę na terenie gminy Borek Wlkp. Uchwała dotyczy zasad przyznawania Stypendium Burmistrza Borku Wielkopolskiego. Rodzice, których dzieci spełniają wymienione kryteria składaja wniosek do Burmistrza za pośrednictwem dyrektora szkoły (składamy więc do  dyrektora szkoły).

• Klasa 2a w projekcie „Mały miś w świecie wielkiej literatury”.

• Data publikacji: 16.06.2022

W dniu 13.06.2022 roku kolejna edycja projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” dobiegła końca – nadeszła pora na specjalne wyróżnienia! Długo wyczekiwany Certyfikat „Wzorowej Placówki” otrzymał Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim za zrealizowanie wszystkich modułów projektu. Certyfikat jest wyróżnieniem dla placówek, w których Mały Miś gościł przez cały rok szkolny. Dziękujemy za zaangażowanie w wykonanie zadań dzieciom i ich rodzicom! Razem z Małym Misiem klasa realizowała kierunki polityki MEN na rok szkolny 2021/2022. Uczniowie klasy 2 a zrealizowali następujące moduły:

1. Czytamy razem z Małym Misiem;
          2. Kodujemy razem z Małym Misiem;
          3. Opowiem Wam o Polsce;
          4. Misiowe recepty na pozytywne myślenie;
          5. Misiowy bajarz;
          6. Misiowe zajęcia pod chmurką.

/-/Justyna Majerowicz, Magdalena Stachowiak-Marcinkowska