• Kolorowe skarpetki.

• Data publikacji: 27.03.2024

21 marca to nie tylko pierwszy, kalendarzowy dzień wiosny to także Światowy Dzień Zespołu Downa. Dzieci, młodzież, jak i pracownicy szkoły pokazali poprzez kolorowe skarpetki nie do pary solidarność z osobami dotkniętymi dodatkowym chromosomem.  Zapraszamy do skarpetkowej galerii.

/-/Szkolny Wolontariat

• Świąteczny spacer Tygrysków.

• Data publikacji: 27.03.2024

25 marca br. Tygryski w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne wybrały się na spacer do pobliskiego sklepu „HANIA”, aby przystroić wielkanocne drzewka ozdobami, które wcześniej przygotowały w przedszkolu. Pani Hania w podziękowaniu za pięknie ustrojone drzewka przygotowała dla dzieci upominki, które sprawiły im dużo radości. Przedszkolaki podziękowały Pani Hani słodkim upominkiem i laurką, życząc zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych.

/-/Ilona Bagdańska

• Finał akcji “Zajączek sam nie da rady”.

• Data publikacji: 27.03.2024

Dobroć dawana innym zawsze do nas powraca... 22 marca w Domu Dziecka w Bodzewie i w oddziale w Gostyniu każdy z wolontariuszy poczuł, że warto być choć trochę dobrym, ponieważ uśmiech sam malował nam się w sercu widząc zadowolone dzieci z odwiedzin. Głównym celem wizyty był finał akcji "Zajączek sam nie da rady“. Szkolny wolontariat dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w zadaniu i zaprasza do galerii, w której koszyczki widać wypełnione po brzegi.

/-/Szkolny Wolontariat