• Lektura w pudełku w 2b.

• Data publikacji: 09.02.2024

„Lektura w pudełku” to zadanie wykonane w ramach projektu „Czytam z klasą”. Uczniowie klasy 2b wykonali pracę, na podstawie poznanej książki pt. „Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki”

/-/Bibliotekarki

• Lektura w pudełku w 2a.

• Data publikacji: 09.02.2024

„Lektura w pudełku” to zadanie wykonane w ramach projektu „Czytam z klasą”. Uczniowie klasy 2a wykonali pracę, na podstawie poznanej książki pt. „Reksio. Niezawodny przyjaciel”.

• Loteria Świąteczna.

• Data publikacji: 09.02.2024

W dniach 18-21 grudnia 2023r., czytelnicy biblioteki szkolnej brali udział w „Loterii Świątecznej”. Każdy kto wypożyczył książkę na święta, otrzymał specjalny los uprawniający do odbioru upominku. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

/-/Bibliotekarki

• Mała książka Wielki Człowiek.

• Data publikacji: 09.02.2024

22 stycznia 2024 roku uczniowie klasy 1a i 1b otrzymali specjalne zestawy książek. Upominki zostały przesłane w ramach Ogólnopolskiej Kampanii MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK. Projekt realizowany jest przez Instytut Książki. Każdy pierwszoklasista otrzymał książkę pt. „Wnuczka antykwariusza” Justyny Bednarek oraz informator dla rodzica „Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem!”. Podczas wizyty w bibliotece nasi uczniowie wysłuchali piosenki promującej kampanię Mała książka Wielki Człowiek. Mali czytelnicy zostawili kolorowe ślady swojej wizyty w bibliotece - w postaci specjalnie ozdobionych i podpisanych liter.

• "Walentynkowe ptaszki".

• Data publikacji: 09.02.2024

„Walentynkowe ptaszki” to pace plastyczne wykonane 6 lutego 2024r., podczas zajęć w bibliotece szkolnej.

/-/Bobliotekarki