• Harmonogram dowozów szkolnych.

• Data publikacji: 31.08.2023

Podajemy do wiadomości harmonogram dowozów szkolnych obowiązujących od 4 września 2023 roku. Jednocześnie informujemy, że w dniu 4 września 2023 roku odwozy szkolne rozpoczną się o godz. 9.15 zgodnie z harmonogramem obowiązującym od godz. 12.40.

• Ulotka o omdleniach.

•

W załączeniu przekazujemy ulotkę przygotowaną przez studentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.

Ulotka została przygotowana w przystępnej dla młodych ludzi formie graficznej. Będzie szczególnie pomocna przy organizacji wydarzeń i uroczystości szkolnych z udziałem dzieci i młodzieży.

Prosimy o przekazanie materiałów uczniom i ich rodzicom oraz zamieszczenie ich na stronie internetowej szkoły lub w mediach społecznościowych.

Biuro Ministra
          Ministerstwo Edukacji i Nauki

Załącznik:

• Przystanek szkolny-informacja.

• Data publikacji: 28.08.2023

Informujemy, że od nowego roku szkolnego 2023/2024 funkcjonować będzie nowy przystanek w Wycisłowie przy posesji nr 15. Likwidacji ulega przystanek przy budynku starej  szkoły w Wycisłowie.

• Oświadczenie-szafki szkolne.

• Data publikacji: 28.08.2023

Rodziców zainteresowanych szafkami szkolnymi dla swoich dzieci prosimy o wypełnienie oświadczenia i dostarczenie do sekretariatu szkoły (p. Reanata Walczak) lub podaniu przez dziecko do wychowawcy klasy (od 4 września). Klucze będą wydawne od 4 września przez wychowawców (tylko uczniom, których rodzice złożą zamieszczone oświadczenie).

• Szafki szkolne (uczniowskie)-informacja.

• Data publikacji: 27.08.2023

Informujemy, że od tego roku szkolnego szafki szkolne będą przydzielane uczniom na dany etap edukacyjny tj. do ukończenia klasy 3 lub 8. Nie będzie zdawania klucza na zakończenie roku szkolnego (będą zdawać tylko uczniowie klas 3 oraz 8). Obowiązkiem pozostałych uczniów będzie opróżnić szafkę i zostawić otwartą (bez zdawania klucza), żeby była pewność, że nie zostały tam np. resztki jedzenia. Klucze będą wydawane przez wychowawców klas po dostarczeniu przez ucznia (lub rodzica) podpisanego oświadczenia (szafki przydzielane są tylko tym uczniom, których rodzice wyrazili zgodę). Od poniedziałku można składać oświadczenie w sekretariacie szkoły (u p. Renaty Walczak), a po rozpoczęciu roku szkolnego u wychowawcy danej klasy. Po otrzymaniu oświadczenia wychowawca wyda kluczyk. Tak więc  wydanie klucza od szafki zależy wyłącznie od rodzica. Oświadczenie będzie można pobrać od poniedziałku (28.08.2023-po godz. 16.00) ze strony szkoły i dostarczyć jeszcze w czasie wakacji (wtedy kluczyk tym uczniom powinien zostać wydany już 4 września na pierwszym spotkaniu).