• Projekt edukacyjny "Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki” w klasie 2c.

• Data publikacji: 08.04.l2024

W ramach realizacji projektu edukacyjnego “Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki” uczniowie klasy 2c - zaprosili do szkoły przedstawicielkę rodziców. Pani Karolina Sklorz-Mencel bardzo chętnie przeczytała uczniom opowiadania z książki pt.: “Nowe przygody Reksia”. Dzieci były zachwycone spotkaniem. Dziękujemy!

/-/Bibliotekarki

• Projekt edukacyjny "Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki” w klasie 2a.

• Data publikacji: 08.04.2024

W ramach realizacji projektu edukacyjnego “Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki” uczniowie klasy 2a - zaprosili do szkoły przedstawicieli rodziców. Pani Lidia Zaremba i pan Krzysztof Sworowski bardzo chętnie przeczytali uczniom opowiadanie z książki pt.: “Nowe przygody Reksia”. Dzieci były zachwycone spotkaniem. Dziękujemy!

• "Bilet do Przygody".

• Data publikacji: 08.04.2024

"Bilet do Przygody” to kolejna edycja zabawy czytelniczej dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. W lutym liczna grupa najmłodszych czytelników biblioteki szkolnej, przyjęła wyzwanie i zadeklarowała przeczytanie dziesięciu różnych książek: z imieniem w tytule, o zwierzętach, roślinach, podróżach, sporcie, samochodach, zajęciach plastycznych, wiersze dla dzieci, lektura szkolna i ulubiona książka. Uczniowie, którzy ukończą podróż z biletem otrzymają dyplom oraz upominek (zakładka do książki). Już wkrótce opublikujemy galerię laureatów.

• Wyniki wpożyczeń.

• Data publikacji: 08.04.2024

Przedstawiamy wyniki wypożyczeń. W lutym najwięcej książek przeczytały klasy: 1a, 1b i 6c. Natomiast w marcu najlepsze w czytelnictwie były klasy: 1b i 5b. Gratulujemy!