• 5 dla Zuzi.

• Data publikacji: 20.09.2021

Uczniowie klasy 3b ochoczo przyłączyli się do pomocy Zuzi, dziewczynce z naszego powiatu, chorej na SMA. W ramach akcji „Przybij 5 z Zuzią” (niektórzy przybili nawet 2) zebrali 125zł.  Piątkę przybili: Łukasz, Krzyś, Jaś, Tomek, Zuzia, Dawid, Ewa, Wiktoria, Patrycja, Lena, Bartosz, Dominik, Ola, Maciej, Szymon, Miłosz, Filip, Nikodem. Pieniądze trafiły już na konto dziewczynki.

/-/Ewa Spychała

• Informacja dla rodziców dzieci objętych dowozami szkolnymi.

• Data publikacji: 20.09.2021

Przypominamy, że dojeżdżający uczniowie zobowiązani są czekać na wyznaczonych przystankach autobusowych min. 5 minut przed wyznaczonym terminem odjazdu, wysiadać na przystankach, przestrzegać regulaminu dowozów. Informujemy, że od 1 września br.   wszystkie wyznaczone  przystanki są oznakowane znakiem drogowym informacyjnym D-15.

• Tydzień adaptacyjny w grupie „Żabki”- 26-31 sierpnia.

• Data publikacji: 15.09.2021

Aby ułatwić przedszkolakom przekroczenie progu przedszkola zaprosiliśmy je wraz z rodzicami na dni adaptacyjne. Dzieci poznały nowych kolegów i koleżanki. Wspólnie z rodzicami bawiliśmy się przy piosenkach, a ich wesołe nutki oprowadziły nas po budynku przedszkola oraz placu zabaw. Podczas zabaw dowolnych dzieci zawierały pierwsze przyjaźnie.

W czasie pogadanek dzieci odważnie i zabawnie opowiadały o przedszkolu, a swoje prace plastyczne zawiesiły wraz z wychowawcą na swojej pierwszej wystawie. Balonikowe zwierzątka sprawiły, że dzieci uśmiechnięte opuszczały przedszkole.

W tygodniu adaptacyjnym z zajęć skorzystało 18 dzieci.

/-/Marta Szymczak

• Wysokość stypendium za wyniki w nauce i osiagnięcia sportowe w roku szkolnym 2021/2022.

• Data publikacji:15.09.2021

Wysokość stypendium za wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022 zależy od uzyskanej średniej ze wszystkich ocen według tabeli:

Wysokość stypendium za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2021/2022 zależy od zajętego miejsca na danym szczeblu rywalizacji oraz od spełnienia pozostałych kryteriów zawartych w regulaminie (patrz: Regulamin przyznawania i wysokości stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe) według tabeli: