• Życzenia Dyrektora dla Pracowników Administracji i Obsługi.

• Data publikacji: 14.10.2021

Szanowni Państwo.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę, aby każdy dzień pracy był nieustannym źródłem satysfakcji i zadowolenia, abyście pielęgnowali w sobie swoje pasje, z niesłabnącym zapałem podejmowali działania służące naszym uczniom wzrastać i podążać ku dorosłości.

Niech uśmiech i dobre słowo uczniów, rodziców i szefa wynagradza trud niełatwej pracy, a każdy sukces wychowanków szkoły niech będzie również Waszym sukcesem.

Życzę dalszych sukcesów w pracy, wiele twórczej energii, odwagi i siły do podejmowania nowych wyzwań.

• Życzenia Dyrektora dla Nauczycieli.

• Data publikacji: 14.10.2021

Szanowni Państwo.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę, aby każdy dzień pracy z uczniem był nieustannym źródłem satysfakcji i zadowolenia, abyście pielęgnowali w sobie pasję pobudzania ludzkich serc i umysłów, nadal z niesłabnącym zapałem inspirowali swoich uczniów do działania, pomagali im wzrastać i towarzyszyli w trudnej wędrówce ku dorosłości.

Niech każdy postęp ucznia wynagradza trud niełatwej pracy, a życiowe sukcesy Waszych wychowanków niech świadczą o tym, że edukacja jest kapitałem na przyszłość.

Życzę dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, wiele twórczej energii, odwagi i siły do podejmowania nowych wyzwań.

• 44 Bieg Maćka.

• Dnia 1 i 2 października 2021 roku w Koźminie Wielkopolskim odbyła się 44 edycja Biegu Maćka. Celem imprezy była popularyzacja biegu jako jednej z form aktywnego wypoczynku oraz upowszechnienie rekreacji wśród dzieci i młodzieży. Naszą szkołę reprezentowało 20 uczniów klas 1-3 oraz 16 uczniów z klas 4-8. Na podium stanęło, aż 7 zawodników naszej szkoły:

• I miejsce Franciszek Kaźmierczak  klasa 2d
          • I miejsce Inga Waleńska  klasa 2a
          • II miejsce Nikodem Pietratzki klasa 4b
          • III miejsce Antoni Roszak klasa 5b
          • I miejsce Joanna Krzyżaniak klasa 7s
          • II miejsce Szymon Kasperkowiak klasa 7s
          • II miejsce Franciszek Błaszyk klasa 7c

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu za zajęte miejsca i sportową rywalizację.

/-/Michał Szczepaniak

• Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza.

• Data publikacji: 06.10.2021

W ramach Programu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego, finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na podstawie Umowy nr MEiN/2021/DPI/76 z dnia 01.06.2021 r. we współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie powstała Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza.

Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza ma stanowić źródło wiedzy teoretycznej i przykładów praktycznych, przydatnych przy redukcji negatywnych skutków sytuacji problemowych w oświacie. Gwarantuje nieograniczony w czasie i miejscu dostęp do konsultacji i materiałów dydaktycznych oraz badawczych.

Poprzez platformę można zapisywać się na dyżury do specjalistów oraz na szkolenia (systematycznie będą dodawane nowe).

Platforma skierowana jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, wychowanków Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii, nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców oraz specjalistów (m.in. pedagogów, psychologów, terapeutów).