• Konkurs literacki "Ostre Pióro".

• Data publikacji: 03.06.2024

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu ogłasza konkurs literacki "Ostre Pióro". Konkurs adresowany jest dla  klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z Powiatu Gostyńskiego. Co należy zrobić? Napisać opowiadanie o tematyce kryminału retro. Szczegóły w regulaminie:link do regulaminu Nadsyłanie prac od 11 marca do 30 czerwca! Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu Festiwalu Kryminału Retro "Kryminalny Magiel" - 14 września 2024 r.

Nagrody:

• I miejsce: bon o wartości 1 000 zł
          • II miejsce: bon o wartości 700 zł
          • III miejsce: bon o wartości 300 zł

• Półkolonie letnie-zapisy.

• Data publikacji: 17.05.2024

Informujemy, że w dniach od 1 do 7 lipca 2024 roku zostaną w szkole zorganizowane półkolonie letnie. Odpłatność 230 zł. Decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmuje i za organizację odpowiada p. Piotr Gogulski.

Aktualizacja: 17.05.2024 godz. 9.45

Oczywiście półkolonie w terminie od 1 do 5 lipca. Przepraszam za pomyłkę.