• Klasa 1a w projekcie „Mały miś w świecie wielkiej literatury”.

• Data publikacji: 13.06.2021

W dniu 10.06.2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim otrzymał certyfikat „Wzorowej Placówki” w uznaniu za zrealizowanie wszystkich modułów projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Dobiegła końca tegoroczna, 3. edycja ogólnopolskiej akcji mającej na celu przede wszystkim rozwój czytelnictwa wśród dzieci i ich rodziców. W tym roku szkolnym w akcji wzięło udział blisko 4000 placówek i ponad 11000 nauczycieli. Uczniowie klasy 1 a zrealizowali następujące moduły:

1. Książki dzieciństwa;
          2. Mały miś w świecie emocji;
          3. Dbamy o zdrowie z małym misiem;
          4. Zmisiowany eko-kalendarz;
          5. Misiowe laboratorium czterech żywiołów;
          6. Mały miś i supertajny projekt.

Piękną pamiątkę stanowi nasza „Szkolna książeczka dziecięcych hitów do czytania”. Projekt był realizowany przy współpracy rodziców także w trakcie nauki zdalnej. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, a uczniom za udział w projekcie i kreatywne wykonywanie zadań.

/-/ Justyna Majerowicz; Magdalena Stachowiak-Marcinkowska

• Zakończenie roku szkolnego-informacja.

• Data publikacji: 13.06.2021

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021:

• godzi. 8.00 klasy I-VII SP, I-III BS - wychowawcy wręczają świadectwa w klasach,
          • godz. 8.45 klasy VIII zakończenie na sali gimnastycznej: uczniowie+jeden rodzic do każdego dziecka, dyrekcja, nauczyciele uczący w klasach 8, Burmistrz Borku Wielkopolskiego.

Dowozy do szkoły w dniu zakończenia zgodnie z harmonogramem. Odwozy rozpoczną się o godz. 10.30. Przedszkola  ZSP Borek Wlkp. w dniu zakończenia roku szkolnego pracują zgodnie z planem, jednak brak odwozów.

• Magdalena Krzekotowska laureatem XXV edycji Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.

• Data publikacji: 10.06.2021

Wczoraj, uczennica klasy 8b, Magdalena Krzekotowska została laureatem i zajęła II miejsce w XXV edycji Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Wielkie gratulacje i uznanie za chęci, wytrwałość i wiedzę dzięki której Magda, śmiało można tak powiedzieć jest ekspertem w dziedzinie wiedzy o Wielkopolsce. Wielkie gratulacje również dla Jasia Sochackiego, ucznia klasy 6 b, który również po 4 etapach dotarł do finału i dzielnie reprezentował naszą szkołę.

/-/Jacek Przybylak

• Bon turystyczny-wyjśnienie.

• Data publikacji: 10.06.2021

Płatność bonem turystycznym jest możliwa wyłącznie w Ośrodku Wczasowym Baltic Sport we Władysławowie. 7 noclegów razy 85 zł to 595 zł. Można również wykorzystać wyłącznie bon turystyczny na dziecko, które uczestniczy w kolonii. Prawnie zabronione jest wykorzystywanie bonu turystycznego innego rodzeństwa. Grożą za to konsekwencje prawne. Z tego względu istnieje możliwość skorzystania z całego bonu na jedno dziecko w wysokości 500 zł. Po sporządzeniu i przekazaniu listy do Ośrodka podane zostaną dane kontaktowe w celu dokonania płatności bonem turystycznym. Nie zmienia to faktu, że nadal należy wpłacić całość a zwrot zostanie dokonany wraz z przekazaniem po powrocie faktury imiennej danemu rodzicowi.

• Płatność bonem turystycznym za kolonie we Władysławowie.

• Data publikacji: 09.06.2021

Informuję, że do opłacenia kolonii we Władysławowie można jednak wykorzystać bon turystyczny. W takim przypadku faktura będzie imienna dla każdego rodzica  i wtedy o wartość bonów pomniejszy się faktura na szkołę. Z tego względu muszę sporządzić listę osób z nazwiskami oraz wartość bonów. Każdy rodzic będzie musiał zadzwonić na recepcję i podyktować kody oraz podać kod zwrotny w ciągu 2 minut który dostanie smsem. Tak jak wcześniej napisałem muszę sporządzić dla Ośrodka Wczasowego Baltic Sport listę  osób które będą chciały wykorzystać bony i z tego względu proszę o przesłanie na Librusa następujących informacji. Imię i nazwisko rodzica; imię i nazwisko dziecka oraz kwotę bonu turystycznego według wzoru:

Rodzic: Jan Kowalski

Dziecko: Anna Kowalska

Wartość bonu: 500 zł

Ponieważ sprawa jest bardzo pilna można również dzwonić pod numer 691737813 (od tej chwili) do piątku.

Proszę jednak o wpłacenie całej należnej kwoty, która zostanie zwrócona po potwierdzeniu płatności bonem turystycznym.