• Akcja Szkolnego Wolontariatu.

• Data publikacji: 08.06.2021

W maju Szkolny Wolontariat zakończył prowadzoną "zdalnie" zbiórkę na rzecz Domu Samotnej Matki w Piaskach. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję.

/-/Magdalena Baran

• Prace plastyczne Igi Przybylak.

• Data publikacji: 07.06.2021

Uczennica klasy 5 a Iga Przybylak wykorzystała czas izolacji spowodowanej pandemią na rozwijanie talentu plastycznego. I tak powstały prace, które są wyeksponowane na tablicy w korytarzu szkolnym (budynek  A , parter). Prace wykonane są ołówkiem, kredkami i promarkerami. Zapraszamy do oglądania i podziwiania.

/-/Katarzyna Leopold

• Kolonie we Władysławowie-potwierdzenie terminu.

• Data publikacji: 08.06.2021

Po otrzymaniu informacji z Ośrodka Wczasowego Baltic Sport we Władysławowie (Chłapowie) potwierdzam termin kolonii we Władysławowie od 16 do 23 lipca 2021 roku. Pozostało jeszcze 5 wolnych miejsc. Zapisy do piątku tj. 11 czerwca 2021 roku. Od jutra zapisani uczniowie mogą odbierać nowe karty kwalifikacyjne w sekretariacie szkoły lub wydrukować ze strony szkoły. Kartę kwalifikacyjną drukujemy dwustronnie (muszą być 2 kartki). Rodzice wypełniają jedynie część II oraz podpisują klauzulę RODO.

Podaję również informację o płatności. Uczniowie wymienieni na czarno dokonali już wpłaty w wysokości 350 zł. Zostało więc do wpłaty 550 zł. Osoba wymieniona na niebiesko dokonała wpłaty 150 zł, zostało do wpłaty 750 zł. Osoby wymienione na czerwono muszą wpłacić całość tj. 900 zł. Jednocześnie informuję, że podane kwoty do wpłaty dotyczą wysokości 900 zł. W przypadku zamieszkania w innej gminie niż Borek Wlkp. należy doliczyć 210 zł. Wpłat można dokonywać w sekretariacie szkoły u p. Patrycji (najlepiej razem ze zwrotem karty kwalifikacyjnej)

Stan na 07 czerwca 2021 roku:

1. Handke Anna
          34. Gendera Maria
          35. Czajczyński Kamil
          36. Roszak Mikołaj

• Władysławowo 2021-zostały 4 wolne miejsca (zgodnie z kosztorysem).

• Data publikacji: 06.06.2021

Podaję aktualną listę potwierdzonych uczestników kolonii z 2020 roku oraz zapisanych w obecnym roku szkolnym. Osoby zapisane w tym roku szkolnym zaznaczono na czerwono. Jednocześnie informuję, że wyjazd odbędzie się przy 40 uczestnikach. Niestety koszt transportu jest zbyt wysoki na mniejszą ilość osób. Kosztorys był robiony na 40 uczestników (maksymalna liczba uczestników 45). Wyjaśniam również, że dziecko zamieszkałe w Gminie Borek Wlkp. może dostać tylko jedno dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku w wysokości do 210 zł.

Stan na 07 czerwca 2021 roku:

1. Handke Anna
          34. Gendera Maria
          35. Czajczyński Kamil
          36. Roszak Mikołaj

Zapraszam do udziału. Zgłoszenia przyjmuję do końca przyszłego tygodnia od poniedziałku do piątku w wersji papierowej lecz można wstępnej rezerwacji dokonać przez Librusa na konto dyrektora lub telefonicznie kom. 691737813 (można dzwonić również w sobotę i niedzielę). Decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń.

• 1 czerwca to święto wszystkich Dzieci.

• Data publikacji: 04.06.2021

1 czerwca to święto wszystkich Dzieci. Święto pełne zabaw, konkurencji sportowych i słodkości. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości, ale i niespodzianek… W tym dniu dzieci brały udział w konkurencjach sportowych, które wywołały na ich twarzach wiele uśmiechu. Kolorowały rysunki „słodkich” babeczek, a także otrzymały, wykonane specjalnie dla nich kolorowe, balonowe pieski. Niespodzianką ufundowaną przez radę rodziców były pyszne lody, które dzieci pałaszowały z radością. Wspólnie zabawy przy muzyce i z wykorzystaniem chusty animacyjnej pozwoliły przedszkolakom spożytkować nadmiar energii. Na koniec dnia każde dziecko otrzymało prezent w postaci piłki. Wszystkie przedszkolaki udały się do domów w doskonałych humorach i z rękami pełnymi upominków.

/-/Malwina Szlachetka