• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Ja i moja rodzina" skierowanego do dzieci przedszkolnych.

• Data publikacji: 04.06.2021

W Dniu Dziecka 1 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego skierowanego do dzieci przedszkolnych -  „JA I MOJA RODZINA” oraz wręczenie nagród i dyplomów. Na konkurs zgłoszonych zostało 20 prac wykonanych różnymi technikami.

• I miejsce zajęła Amelia Nadolna z grupy Skrzaty,
          • II miejsce zajął Franciszek Skraburski z grupy Skrzaty,
          • III miejsce zajęli Anna Skrzypek z grupy Smerfy i Emilian Matyszczak z grupy Puchatki.

Komisja konkursowa przyznała także dwa wyróżnienia dla:

• Niny Sworowskiej z grupy Skrzaty
          • Michała Dolatowskiego  z grupy Smerfy.

Pozostali uczestnicy również otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim biorącym udział w konkursie gratuluję inwencji twórczej i pomysłowości.

/-/Malwina Szlachetka

• Szkolny Dzień Dziecka.

• Data publikacji: 03.06.2021

Z okazji Dnia Dziecka wszyscy nasi uczniowie wzięli udział w grze terenowej ulicami Borku Wielkopolskiego. Wędrując przez miasto podejmowali się zróżnicowanych zadań dotyczących ekologii czy historii naszej małej ojczyzny- segregowali odpady czy rozpoznawali miniatury budynków w parku. Wśród zadań znalazły się także wyzwania sportowe na Orliku czy eksperymenty sprawdzające "zgranie klasy". Gra terenowa zorganizowana została przez nauczycieli ZSP przy współpracy ze szkolnym wolontariatem, Samorządem Uczniowskim i Radą Rodziców. W ostatnim punkcie gry terenowej uczniowie zostali poczęstowani ladami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Poniżej przedstawiamy wyniki gry terenowej z okazji Dnia Dziecka:

• 1 miejsce ex aequo klasy 3c i 2a: 30,5pkt
          • 3 miejsce 3b: 30punktów

Klasy 4-8 i szkoła branżowa

• 1 miejsce klasa 2 BsB: 34punkty
          • 2 miejsce ex aequo klasy 7a i 7b:  31punktów
          • 3 miejsce klasa 5b:  30,5 punktu

Oczywiście gratulujemy również pozostałym klasom uzyskanych wyników oraz wspaniałej zabawy.

Wręczenie nagród ufundowanych przez Samorząd Uczniowski odbędzie się w przyszłym tygodniu.

/-/Marcin Busz

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Literacki pn. „My jesteśmy radością – Ptaki cudaki”.

• Data publikacji: 03.06.2021

10 maja i 20 maja br. odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego i Literackiego pn. „My jesteśmy radością – Ptaki cudaki”, w którym brali udział uczniowie klasy 2a. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku. Aby wziąć udział w konkursie trzeba było wykonać prace plastyczne w dowolnej technice plastycznej w formacie A3 albo napisać wiersz lub rymowankę. Na konkurs nadesłanych zostało 440 prac plastycznych i 29 literackich z 56 placówek oświatowych.

Konkurs plastyczny:

Decyzją komisji w składzie:

• Barbara Pieślak - nauczyciel plastyki,
          • Aneta Trzecińska - nauczyciel zajęć artystycznych,
          • Marlena Górecka - nauczyciel zajęć artystycznych

która dokonała analizy prac konkursowych, zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami, z naszej szkoły nagrodę otrzymała Małgorzata Mołczyńska z klasy 2a

Konkurs literacki:

Decyzją komisji w składzie:

• Małgorzata Kuśmierczyk - nauczyciel j.polskiego
          • Dorota Jankowska - nauczyciel j.polskiego
          • Magdalena Giczewska - nauczyciel j.polskiego

która dokonała analizy prac konkursowych, zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami, z naszej szkoły nagrody otrzymali:

• Hubert Ptak - 2a Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim
          • Anna Zaremba – 2a Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim
          • Agata Biernat – 2a Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim
          • Lena Szydłowska – 2a Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim
          • Magdalena Juskowiak – 2a Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim
          • Antonina Frąckowiak- 2a  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim
          • Magdalena Grzemska- 2a Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach ogólnopolskich!

• Zwrot laptopów do nauki zdalnej.

• Data publikacji: 31.05.2021

Od 7 do 11 czerwca 2021 roku należy zwrócić laptopy użyczone uczniom do nauki zdalnej. Zwrotu  dokonujemy w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 do 14.30. Proszę sprawdzić działanie laptopa oraz odinstalować wszystkie programy, które zostały zainstalowane ( a których nie wolno było instalować) oraz wszelkie ewentualne prywatne pliki. Nadmieniam, że zepsuty sprzęt nie zostanie naprawiony na koszt użyczającego zgodnie z umową. Zwrotu może dokonać wyłącznie rodzic.

• Zmiana w dowozach od 1 czerwca 2021 roku.

• Z uwagi, że dzieci na ostatnim kursie Autobus SKR przyjeżdżały do szkoły po godz. 8, nastąpiła zmiana w dowożeniu do szkół: PS Karolew i ZSP Borek Wlkp. Autobus SKR zabiera Liż i Wycisłowo na drugim kursie rano, a Autobus Radwan: Brześnica, Studzianna, Grodnica i Koszkowo na drugim kursie.