• Informacja dla uczniów korzystających ze stołówki.

• Dzieci, które korzystały z obiadów w czasie nauki stacjonarnej (w szkole) w dniach, w których przychodzą do szkoły korzystają z obiadów w stołówce (wykorzystują do końca maja zaległe, zapłacone obiady).

• Plan zajęć hybrydowych od 17 maja 2021 roku-przypomnienie.

• Podajemy plan zajęć hybrydowych od 17 maja 20201 roku.

1. Przedszkole pracuje jak dotychczas-całość stacjonarnie.
          2. Klasy 1-3- całość stacjonarnie.
          3. Klasy 4-8 oraz 1-3 BSIs:

Zajęcia lekcyjne oraz przerwy trwają zgodnie z planem w dzienniku Librus (aktualizacja nastąpi do dnia 16.05 godz. 17.00). Wracamy do planu sprzed zdalnego nauczania!!!

Ogólne zasady nauki hybrydowej (dotyczy wyłącznie budynku A):

Wszelkie pytania proszę kierować za pomocą Librusa(dotyczy rodziców uczniów). Uczniowie mogą pytać się nauczycieli, a najlepiej wychowawców na Teams.

1. Każda klasa wszystkie stacjonarne zajęcia lekcyjne odbywa w "swojej klasie".
          2. Na danym poziomie szkoły (parter, I piętro, II piętro) naukę odbywa klasa w co drugiej sali lekcyjnej np. 3,5,8 itd.
          3. Na danym poziomie i w całej szkole przebywa w danym dniu ok.50% uczniów.
          4. Przerwy zgodnie ze starym planem przerw.
          5. Nauczyciel uczący hybrydowo udaj się do sali lekcyjnej danej klasy w celu przeprowadzenia nauki zdalnej z tą klasą.
          6. Lekcje stacjonarne trwają 45 minut, a lekcje zdalne minimu 30 minut (pozostałe 15 minut może stanowić samodzielna praca ucznia).
      • Ostrzeżenie meteorologiczne.

• Ostrzeżenia meteorologiczne:

Burze z gradem

stopień: 1

prawd. 85%

Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h, lokalnie do 90 km/h. Miejscami grad.

Uwagi: Brak.

Ważne:

Od: 2021-05-12 16:00

Do: 2021-05-13 02:00

synoptyk IMGW-PIB: Leszek Szaradowski

Czas wydania: 2021-05-12 11:47

Biuro: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Poznaniu

Źródło: www.meteo.imgw.pl

• „Majówka  online” klasy 4c i 6a.
        • „Majówka online” klasy 4c i 6a.

• Pomimo sytuacji, jaka panuje wokół nas, uczniowie klas 4c i 6a chętnie spotkali się na „Majówce online”, aby wspólnie spędzić wieczór. Głównym celem spotkania było przypomnienie ważnych dat historycznych związanych z Polską. Odbył się też przegląd piosenek patriotycznych w wykonaniu kilku uczennic. Dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat majowych świąt biorąc udział w rożnych quizach z nagrodami.

/-/Angelina Kozłowska