• Kangur 2020-informacje.

• Szanowni Państwo.W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie za pomocą Platformy Dzwonek.pl.Uczeń ma już założone konto na Platformie, do którego musi się zalogować i uzupełnić swoje imię i nazwisko w celu identyfikacji wyników konkursu.Nazwy użytkownika oraz hasła zostały wysłane na konta rodziców w dzienniku Librus.Proszę także zapoznać się z instrukcją uczestnika oraz terminami konkursu.

/-/Iwona Kwintkiewicz

Instrukcja

• Dowozy do przedszkola od 25 maja 2020 roku.

• Organizacja dowozów zależy od liczby zgłoszonych dzieci oraz miejsca zamieszkania. Mamy tylko 12 miejsc więc teraz ważne jest zgłoszenie. Po zakończeniu przyjmowania zgód ustalona zostanie zgodnie z rozporządzeniem lista dzieci zakwalifikowanych (nie decyduje kolejność zgłoszeń). To będzie podstawą do ostatecznej decyzji o dowozach. Zawsze można zrezygnować jeśli podstawą rezygnacji byłby brak dowozów. Na chwilę obecną tylko tyle mogę przekazać.

• Uruchomienie przedszkola dla grupy 12 dzieci.

• Informuję, że od 25 maja 2020 roku wznawiamy wychowanie przedszkolne dla maksymalnej liczby 12 dzieci. Chętne osoby do posłania dziecka do przedszkola proszone są o wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie załączonej zgody oraz dostarczenie do sekretariatu szkoły w terminie do 20 maja 2020 roku godz. 13.00. W przypadku problemów z wydrukiem można przybyć do szkoły i wypełnić druk na miejscu. Jednocześnie informuję, że złożenie zgody nie oznacza przyjęcia dziecka do tej 12 osobowej grupy. W przypadku większej liczby czgłoszonych dzieci pierwszeństwo mają dzieci zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Przedszkole.pdf

• Informacja dla rodziców.

• Zgodę na udział w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych składają rodzice uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.

Zgodę na udział w konsultacjach składają rodzice uczniów klas 8 oraz rodzice uczniów, którzy potrzebują wyjaśnienia treści ze zdalnego nauczania lub np. zagrożeni.

Zgodę na zajęcia rewalidacyjne na terenie szkoły wyrażają wyłącznie rodziców uczniów, którzy w takich zajęciach uczestniczą.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Organizacja zajęć nie jest zależna jednak wyłącznie od zgody lecz również od spełnienia wytycznych.

• Zajęcia rewalidacyjne.

• Istnieje możliwość uczestnictwa dzieci posiadajacych orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej w zajęciach rewalidacyjnych na terenie szkoły. Udział w tych zajęciach na terenie szkoły wymaga zgody rodziców. Proszę również rodziców tych dzieci o przybycie do szkoły i pisemne wyrażenie zgody.