• Nauczanie zdalne do 26 czerwca 2020 roku.

• Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej nauczanie zdalne będzie prowadzone do czasu zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2019/2020. Jednocześnie informujemy, że forma zakończenia roku szkolnego a zwłaszcza wręczenia świadectw zostanie ustalona po wydaniu odpowiednich wytycznych przez organa władzy państwowej.

• Życzenia z okazji Dnia Dziecka.

• Życzę wszystkim uczniom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej! Pamiętajcie, że kiedy człowiek czegoś bardzo pragnie, wówczas cały świat stara się, by mógł  spełnić marzenie. Dlatego nie bójcie się marzyć!

• Harmonogram konsultacji dla uczniów (na terenie szkoły).

• Podajemy harmonogram konsultacji dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej oraz 1-3 branżowej szkoły I stopnia od 1 czerwca 2020 roku. Konsultacje odbywają się na terenie szkoły w budynku A oraz wyłącznie za zgodą rodziców. Konsultacje przeznaczone są dla wszystkich chętnych uczniów, a zwłaszcza uczniów, którzy potrzebują wytłumaczenia pewnych treści nauczania, którzy są zagrożeni oceną niedostateczną lub przystąpią do procedury podwyższania przewidywanej oceny rocznej. W zakresie poprawy ocen niedostatecznych i podwyższania ocen rocznych nauczyciel ma PRAWO wyznaczyć szkołę jako miejsce podwyższania tej oceny. Od ucznia lub rodzica zależy czy z tego skorzysta. Zgłoszenia należy dokonać minimum 24 godziny przed terminem konsultacji w celu zapewnienia bezpieczeństwa i przybycia nauczyciela na konsultacje. Uczniowie nie zgłoszeni nie będą wpuszczeni na teren szkoły. Informację o udziale ucznia w konsultacjach przesłać należy na konto danego nauczyciela oraz dyrektora szkoły. Rodzic wypełnia również zgodę i ją podpisuje. Zgodę może przynieść uczeń w dniu konsultacji. Można również otrzymać druk w sekretariacie szkoły i wypełnić na miejscu (oczywiście rodzic). Bez pisemnej zgody uczeń nie zostanie wpuszczony na teren szkoły.

Harmonogram konsultacji i zajęć rewalidacyjnych.pdf

Zgoda na konsultacje klas 4-7-plik pdf.

Zgoda na konsultacje klas 8-plik pdf.

Zgoda na konsultacje BS1s (rodzic)-plik pdf.

Zgoda na konsultacje BS1s (uczeń pełnoletni)-plik pdf.

• „Eksperymentujemy i przyrodę poznajemy”.

• W marcu zakończyły się zajęcia pozalekcyjne zorganizowane w ramach innowacji pedagogicznej pt. ”Eksperymentujemy i przyrodę poznajemy”. W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy 4a. Głównym celem zajęć było propagowanie wiedzy przyrodniczej poprzez samodzielne wykonywanie doświadczeń przez uczniów, rozwijanie umiejętności obserwacji i wyciągania wniosków z eksperymentowania. Uczniowie badali właściwości cieczy, gazów i ciał stałych. Wykonywali doświadczenia między innymi przy użyciu barwników, środków spożywczych, jodyny. Uczestnicy zajęć odkrywali zasady działania prostych maszyn oraz mechanizm elektryzowania ciał.

/-/Marcelina Kuczyńska

• Harmonogram konsultacji dla uczniów.

• Podajemy harmonogram konsultacji dla uczniów, których rodzice wyrazili pisemną zgodę:

Konsultacje od 25 maja 2020 roku:

• matematyka -Małgorzata Paszkowiak-wtorek godz. 12.00- sala nr 7/budynek A

• j. polski -Elwira Szymoniak- poniedziałek - godz.  12.00- sala nr 7/budynek A

• j. angielski -Marzena Kocur- czwartek godz. 14.00- sala nr 7/budynek A\

Konsultacje od 1 czerwca 2020 roku:

Klasa 1bs /1 uczeń/

• j. polski -Elżbieta Figielek- środa godz. 11.30 sala nr 7/budynek A