• Uwaga-zmiana numeru telefonu do sekretariatu szkoły.

• Następuje dalsze ograniczenie możliwości załatwienia sprawy w sekretariacie szkoły. Będą załatwiane wyłącznie pilne sprawy po telefonicznym umówieniu się z jednodniowym wyprzedzeniem.  W celu kontaktu z sekretariatem szkoły uruchomiono w godzinach od 8.00 do 13.00 telefon komórkowy nr 516-388-748. Pod innymi numerami sekretariat szkoły do odwołanie nie będzie dostępny.

• e-Nauczanie-język polski (1bsa, 1bsb, 2bs, 3bs)

• W zakładce e-Nauczanie w panelu bocznym dodano materiały z języka polskiego dla wszystkich klas branżowej szkoły I stopnia. Pozostałe informacje dla uczniów zostaną przesłane przez Librusa.

/-/ Elzbieta Figielek

• Ważny komunikat.

• W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenie epidemicznego informuję,  że od poniedziałku tj. 16 marca 2020 roku do odwołania wszystkie wejścia do budynku szkoły (A, B) zostają zamknięte. Bezpośredni kontakt z pracownikiem sekretariatu (budynek A)  będzie możliwy tylko w najbardziej pilnych przepadkach, po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty  (tel. st. 655716633, tel. kom. 663029633) w godzinach od 8.00 do 13.00. Zachęcamy również do korzystania z komunikacji elektronicznej (e-Dziennik Librus, e-mail; spborek@post.pl, w.halas@spborekwlkp.pl).

• Ostrzeżenie meteorologiczne.

• woj. wielkopolskie - pow. gostyński

Ostrzeżenia meteorologiczne:

Silny wiatr

stopień: 1

prawdopodobieństwo: 80%

Przebieg:

Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h z zachodu.

Uwagi: Brak.

Ostrzeżenie 15/2020

Ważne:

Od: 2020-03-13 12:00

Do: 2020-03-13 18:00

synoptyk IMGW-PIB: Leszek Szaradowski

Czas wydania: 2020-03-12 23:24

Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych

Źródło: pogodynka.pl

• e-Nauczanie.

• Drodzy uczniowie. Zajęcia ze względu na koronawirusa zostały zawieszone. To trudna sytuacja dla Was oraz nauczycieli. Nie chcemy żebyście mieli zaległości. Pragniemy umożliwić Wam edukację z wykorzystaniem internetu. To chyba lubicie. Niestety, sukces zależy w dużej mierze od Was, od tego czy chcecie z tej formy skorzystać. W tym zakresie liczymy na Waszą odpowiedzialność i dążenie do zdobycia wiedzy przez samokształcenie. Na tej stronie będą zamieszczane linki do tematów w e-podręcznikach z ciekawymi filmami, ilustracjami, interaktywnymi zadaniami oraz opracowaniami tematów. Oczywiście nie ze wszystkich przedmiotów bo jest to technicznie niemożliwe. Ewentualne zadania dodatkowe poszczególni nauczyciele będą Wam wysyłać przez Librusa lub w inny uzgodniony sposób. Każdy ma przecież do eDziennika dostęp. Zapraszamy do nauki na odległość. Może wspólnie osiągniemy sukces. Na to liczymy! Kliknij na  baner e-Nauczanie z prawej strony lub w menu górnym "Uczniowie i rodzice" w podmenu "E-Nauczanie". Zostańcie w domu dla swojego bezpieczeństwa! Bawcie się innym sposobem nauki!