• Prelekcja dla rodziców-zaproszenie.

• Dnia 18 marca 2020 roku tj. w środę o godzinie 17.00 odbędzie się w naszej szkole prelekcja dla rodziców, którzy wyrazili taką chęć na zebraniach klasowych w styczniu. Prelekcję poprowadzi dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu p. Mirosław Sobkowiak. Temat prelekcji: " Fonoholizm i Patastraming-czyli co dzieci i młodzież oglądają w internecie". Serdecznie zapraszamy nawet jeśli ktoś się nie wyraził wcześniej takiej chęci.

/-/Dorota Jankowiak

• Rekolekcje Wielkopostne.

• Informujemy, że od jutra tj. 26 lutego 2020 roku przez 3 dni w naszej szkole odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Z wyjątkiem 1,5 godziny na rekolekcje zajęcia odbywają się zgodnie z planem. Dowozy i odwozy bez zmian.

• Zakaz wjazdu na boisko szkolne.

• Od jutra tj. 25 lutego 2020 roku w godzinach od. 8.00 do 15.00 obowiązuje bezwzględny zakaz wjazdu na boisko szkolne (asfaltowe). W wymienionych godzinach drogi wjazdowe i wyjazdowe będą zablokowane. Od jutra uczniowie (jeśli nie będzie padać) wychodzą na boisko w czasie przerwy. W trosce o bezpieczeństwo dzieci zobowiązuję wszystkich do przestrzegania zakazu.

• Dyskoteka karnawałowa.

• Dnia 20 lutego 2020 roku odbyła się w naszej szkole huczna impreza karnawałowa. Organizatorem dyskoteki był Samorząd Uczniowski. Wzięli w niej udział uczniowie klas 4-8. Jak zawsze wszyscy bawili się doskonale. Oprócz muzyki i tańca było mnóstwo konkursów i zabaw.

Samorząd Uczniowski pragnie serdecznie podziękować nauczycielom, którzy pełnili opiekę podczas dyskoteki.

/-/Samorząd Uczniowski

• Orlen Cup 2020 w Łodzi-galeria zdjęć.

• We wtorkowy wieczór 11 lutego 2020 roku łódzka Atlas Arena zamieniła się w arenę zmagań najlepszych lekkoatletów z całego świata! A to wszystko za sprawą mitingu Orlen Cup 2020. W wydarzeniu udział wzięła 17 osobowa grupa kibiców z naszej szkoły oraz 12 osobowa grupa kibiców ze szkoły w Zimnowodzie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć z tego wydarzenia.

• Ostrzeżenie meteorologiczne.

• woj. wielkopolskie - pow. gostyński

Ostrzeżenia meteorologiczne:

Silny wiatr

stopień: 2

prawdopodobieństwo: 85%

Przebieg: Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach od 95 km/h do 110 km/h z zachodu.

Uwagi: Brak.

Ostrzeżenie 13/2020

Ważne:

Od: 2020-02-23 17:00

Do: 2020-02-24 06:00

synoptyk IMGW-PIB: Piotr Szewczak

Czas wydania: 2020-02-23 07:04

Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu.

Źródło: www.pogodynka.pl