• Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych.

• Przypominam, że dni 25,26 oraz 27 maja 2021 roku są dniami dodatkowo wolnymi od zajęć dydaktycznych ze względu na odbywające się w wymienione dni egzaminy ósmoklasisty. Klasy 1-7 SP oraz klasy 1-3 BSIs mają wolne.

• Plan zajęć hybrydowych od 17 maja 2021 roku.

• Podajemy plan zajęć hybrydowych od 17 maja 20201 roku.

1. Przedszkole pracuje jak dotychczas-całość stacjonarnie.
          2. Klasy 1-3- całość stacjonarnie.
          3. Klasy 4-8 oraz 1-3 BSIs:

Zajęcia lekcyjne oraz przerwy trwają zgodnie z planem w dzienniku Librus (aktualizacja nastąpi do dnia 16.05 godz. 17.00). Wracamy do planu sprzed zdalnego nauczania!!!

Ogólne zasady nauki hybrydowej (dotyczy wyłącznie budynku A):

1. Każda klasa wszystkie stacjonarne zajęcia lekcyjne odbywa w "swojej klasie".
          2. Na danym poziomie szkoły (parter, I piętro, II piętro) naukę odbywa klasa w co drugiej sali lekcyjnej np. 3,5,8 itd.
          3. Na danym poziomie i w całej szkole przebywa w danym dniu ok.50% uczniów.
          4. Przerwy zgodnie ze starym planem przerw.
          5. Nauczyciel uczący hybrydowo udaj się do sali lekcyjnej danej klasy w celu przeprowadzenia nauki zdalnej z tą klasą.
          6. Lekcje stacjonarne trwają 45 minut, a lekcje zdalne minimu 30 minut (pozostałe 15 minut może stanowić samodzielna praca ucznia).

Wszelkie pytania proszę kierować za pomocą Librusa(dotyczy rodziców uczniów). Uczniowie mogą pytać się nauczycieli, a najlepiej wychowawców na Teams.

• Szkoła już nas woła, szkoła nas zaprasza.

• Z niecierpliwością czekamy na ten dzień, kiedy szkolne korytarze znów wypełnią się naszymi uczniami i nauczycielami. Dzwonek zadzwoni, aby rozpocząć lekcję, do której nie będziemy potrzebowali komputera czy smartfona. Nareszcie Was zobaczymy „na żywo”, porozmawiamy bez mikrofonu. Pewnie nasza szkolna rzeczywistość trochę się zmieni po tak długim okresie zdalnego nauczania, ale postaramy się odbudować nasze relacje na nowo.

Proponujemy, aby pierwsze lekcje z każdego przedmiotu były spotkaniem uczniów z nauczycielem, wspólną rozmową, czasem na podzielenie się swoimi wrażeniami po zdalnym nauczaniu. Odkładamy także wszystkie sprawdziany, kartkówki i testy, nie na zawsze, ale tak na chwilę.

Chcemy wspierać Uczniów, Nauczycieli i Rodziców w tym trudnym momencie. Drzwi naszych gabinetów są dla wszystkich otwarte. Zapraszamy.

Do zobaczenia
          Dyrekcja ZSP w Borku Wlkp
          .

• Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny.

• Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny.

Termin składania wniosków do 14.05.2021r., w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wlkp.

Terminy dyżurów wakacyjnych:

• Przedszkole Samorządowe w Borku Wielkopolskim  pełni  dyżur od 28.06.2021 – 31.07.2021 r. w godz. od 6.30 do 15.30),
          • Przedszkole Samorządowe w Wycisłowie  pełni dyżur  od 01 do 31 sierpnia 2021 r. w godz. od 7.45 do 13.00),
          • Przedszkole Samorządowe w Zalesiu pełni dyżur od 01 do 31 sierpnia 2021 r. w godz. od 7.00 do 14.00).
          • Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie pełni dyżur wakacyjny od 02 sierpnia 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r

Informuję, że można również złożyć  wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny do Przedszkola Samorządowego "Pod Dębem" w  Karolewie, na okres kiedy przedszkola  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Borku Wielkopolskim będą zamknięte. Wniosek na dyżur do Przedszkola Samorządowego w Karolewie do pobrania ze strony https://www.przedszkolekarolew.pl

• Szczepienie przeciwko zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)-informacja.

• Szanowni Państwo,

w związku z wyrażeniem zgody na na szczepienie Państwa dziecka przeciwko zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV), w ramach realizacji „Gminnego Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy na lata 2019-2023” zapraszam Państwa w dniu 13 maja 2021 r. na wykonanie szczepienia.

Odbędą się one w gabinecie pielęgniarki w budynku ZSP w Borku Wlkp. przy ul. Szkolnej 1.

Dziewczynki z rocznika 2006 (II dawka) będą szczepione od godziny 14.30, następnie od godziny 15.30 rozpocznie się szczepienie rocznika 2007 (I dawka).

Proszę o przestrzeganie wytycznych dotyczących bezpieczeństwa, które zostały Państwu przekazane w ostatnim piśmie, przypominam żeby zabrali Państwo wypełnione formularze otrzymanych wcześniej dokumentów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcam do kontaktu z osobą prowadzącą sprawę  - Małgorzatą Stanisławską, tel.: (65) 57 16 120 wew. 32.

/-/Małgorzata Stanisławska

• Konsultacje dla uczniów klas ósmych-przypomnienie.

• Przypominamy, że trwają konsultacje dla uczniów klas ósmych przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.Serdecznie dziękuję uczniom, którzy w nich uczestniczą i zapraszam pozostałych. W sprawie dnia i godziny kontaktować się z nauczycielem danego przedmiotu egzaminacyjnego.