• Informacje o wychowawstwach i podziale uczniów klas 2-8 na klasy.

Klasa 1a-wychowawca mgr Justyna Majerowicz

Klasa 1b -wychowawca mgr Daria Snela

Klasa 1c  - wychowawca mgr Małgorzata Mróz

Klasa 1d-wychowawca mgr Marta Piaszczyńska

Klasa 2c-wychowawca mgr Lucyna Krzyżosiak (za mgr Grażynę Szczepaniak)

Klasa 4a-wychowawca mgr Gawroński Tomasz

Klasa 4b- wychowawca mgr Marzena Kocur

Klasa 4c-wychowawca mgr Iwona Kwintkiewicz

Klasa  4d- wychowawca mgr Michalina Polaszek

Pozostałe wychowawstwa bez zmian.

Przydział uczniów do klas 2-8 bez zmian (z wyjątkiem uczniów bez promocji).

• Podział dzieci na grupy przedszkolne-informacja.

• Informujemy, że został dokonany podział dzieci na grupy przedszkolne w roku szkolnym 2020/2021. Informacji o przydziale dziecka do danej grupy udziela sekretariat szkoły (p. Patrycja Andrzejewska). Szkoła udziela wyłącznie informacji o przydziale dziecka danego rodzica do danej grupy. Nie udzielamy informacji o pozostałych dzieciach.

Grupa 1 (Borek Wlkp.) stan grupy 25-wychowawca mgr Barbara Danek

Grupa 2 (Borek Wlkp.) stan grupy 25  -wychowawca mgr Emilia Bzodek

Grupa 3 (Wycisłowo) stan grupy  17-wychowawca mgr Marlena Schmitchen (zastępstwo za mgr Sylwia Kycia)

Grupa 4 (Zalesie) stan grupy 22 -wychowawca mgr Donata Matecka

Przedszkole w Borku Wielkopolskim nie posiada wolnych miejsc w oddziałach. Przedszkole w Wycisłowie 8 wolnych miejsc. Przedszkole w Zalesiu ze względu na wielkość pomieszczeń brak wolnych miejsc.

• Podział uczniów na klasy piewrsze-informacja.

• Informujemy, że został dokonany podział uczniów na klasy pierwsze w roku szkolnym 2020/2021. Informacji o przydziale dziecka do danej klasy udziela sekretariat szkoły (p. Patrycja Andrzejewska). Szkoła udziela wyłącznie informacji o przydziale dziecka danego rodzica do danej klasy. Nie udzielamy informacji o pozostałych dzieciach.

Klasa 1a (stan klasy 18)-wychowawca mgr Justyna Majerowicz

Klasa 1b (stan klasy 17) -wychowawca mgr Daria Snela

Klasa 1c (stan klasy 17) - wychowawca mgr Małgorzata Mróz

Klasa 1d (stan klasy 17)-wychowawca mgr Marta Piaszczyńska

Wychowawstwa zostały wylosowane w dniu 12.08.2020 roku przez dzieci uczęszczające do przedszkola.

• Odbiór zaświadczeń z wynikami egzaminu ósmoklasisty.

• W poniedziałek 3 sierpnia 2020 roku zaświadczenia z wynikami egzaminu ósmoklasisty można odebrać wyłącznie od godziny 7.00 do godziny 10.00. Po godzinie 10.00 sekretariat szkoły będzie zamknięty. Odbiór osobisty przez ucznia ze względu na konieczność złożenia podpisu. Przypominam o maseczkach, odpowiednim dystansie oraz, że do 4 sierpnia 2020 roku należy zaświadczenia dostarczyć do wybranej przez siebie szkoły.

• Odbiór zaświadczeń z wynikami egzaminu ósmoklasisty.

• Informuję, że w piątek 31 lipca 2020 roku w sekretariacie szkoły (p. Szymczak) należy odebrać zaświadczenie z wynikami egzaminu. Odbiór według harmonogramu:

• godz. 9.00-10.00-klasa 8s
          • godz. 10.00-11.00-klasa 8b
          • godz. 11.00-12.00-klasa 8a

Przypominam o maseczkach, dezynfekcji rąk po wejściu do budynku oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu. Ze względu na konieczność złożenia podpisu odbiór osobisty przez ucznia.