• Władysławowo 2020- wpłata II zaliczki.

• Ze względu na konieczność dokonania wpłaty kolejnej zaliczki w określonym terminie, informuję, że drugą zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacić w sekretariacie u p. Patrycji Andrzejewskiej (wyłącznie w tym sekretariacie) od 3 lutego 2020 roku do 12 lutego 2020 roku. Zaliczkę wpłacamy tylko w podanej wysokości. Uczestnik po wpłacie otrzymuje potwierdzenie dokonania wpłaty. Przypominamy również wysokość  i termin wpłaty trzeciej zaliczki:

• III rata w wysokości 8.000,00   płatna  do 06.05.2020.r. - zaliczka płatna w terminie 20.04.2020r.-4.05.2020r. (200 zł)

• Dzień Babci i Dzień Dziadka u Puchatków.

• 22 stycznia 2020 roku w grupie Puchatki została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. W tym roku odwiedziły nas same Babcie. W pierwszej części przedszkolaki zaprezentowały Jasełka. Następnie dzieci złożyły Babciom serdeczne życzenia i wspólnie zaśpiewali piosenki. Puchatki wyraziły w ten sposób swoją wdzięczność za miłość i oddanie, które od nich otrzymują. Babcie ze wzruszeniem przypatrywały się występom swoich wnucząt.  Nagrodziły ich gromkimi brawami, nie kryjąc przy tym wzruszenia oraz podziwu. Przedszkolaki wręczyły przybyłym gościom własnoręcznie wykonane laurki z serduszkiem. Po części oficjalnej Babcie zostały zaproszone na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

/-/Barbara Danek

• Święto Dziadków u Smerfów.

• Dnia 20 stycznia 2020 roku dzieci zaprosiły babcie i dziadków, aby uczcić ich wyjątkowe święto. Smerfy zaprezentowały piosenkę przygotowaną przez panią Angelinę Kozłowską w języku angielskim. Następnie zaśpiewaliśmy dla dziadków wzruszające utwory w języku polskim, a zwieńczeniem obchodów była prezentacja Jasełek pt. „Do Betlejem”. W tych chwilach radości towarzyszył nam oczywiście miś Wiktor, który cały czas był uśmiechnięty, tak jak wszyscy zaproszeni goście. Dziadkowie i babcie otrzymały od wnucząt szczere życzenia i prezenty: laurki oraz ręcznie malowane gipsowe zawieszki w kształcie bukietów lub koszyków z tulipanami. Przedszkolaki podziękowały w ten sposób dziadkom za ich obecność i miłość jakiej od nich na co dzień doświadczają. Dziękuje naszym wspaniałym przedszkolnym rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku, który był dopełnieniem uroczystości oraz za pomoc przy organizacji, kostiumach i dekoracjach.

/-/Magdalena Stachowiak-Marcinkowska

• WOŚP 2020.

• W tym roku nasz udział w akcji został rozszerzony o nowe działania. Zbieraliśmy do puszek na terenie szkoły w budynkach A i B. Sprzedawaliśmy gadżety Orkiestry. Prowadziliśmy licytacje oraz sprzedaż przedmiotów własnoręcznie wykonanych przez uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przyjaciół.Udało się zebrać 3950,48 zł. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i okazane serce.

• Bal karnawałowy.

• W dniu 20 stycznia odbył się bal karnawałowy uczniów klas I-III.  Zorganizował go Samorząd Szkolny wraz z opiekunem.  Dzieci w pięknych, pomysłowych strojach wesoło bawiły się przy szalonej muzyce.  Chętnie uczestniczyły w przygotowanych konkursach. W czasie przerwy skorzystały z posiłku przygotowanego w klasach.

/-/Daria Snela