• Posterunek Policji w Borku Wlkp. informuje.

• Posterunek Policji w Borku Wlkp. informuje, że od 1 lipca 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku na terenie gminy Borek Wlkp. wdrożone zostały następujące Plany Działania Priorytetowego realizowane przez poszczególnych dzielnicowych polegające na:

• wyeliminowanie niepożądanych zachowań w rejonie parkingów przy ulicach Dworcowej i Szkolnej w Borku Wlkp. oraz terenu przyległego dochodzi gdzie w porach wieczorowo - nocnych dochodzi do naruszania ładu i porządku publicznego poprzez spożywanie alkoholu, zaśmiecanie oraz uszkodzeń mienia przez osoby tam przebywające.
          • wyeliminowanie niepożądanych zachowań w rejonie Zalewu Jeżewo, gdzie dochodzi do zakłócenia ładu i porządku publicznego poprzez zaśmiecania oraz spożywania alkoholu przez osoby tam przebywające.
          • wyeliminowanie niepożądanych zachowań w rejonie parku miejskiego w Karolewie, gdzie w godzinach wieczorowo - nocnych dochodzi do zakłócenia ładu i porządku publicznego poprzez zaśmiecanie, spożywania alkoholu oraz niszczenie mienia przez osoby tam przebywające.