• Mocny początek sezonu Zuzanny Zaremby.

• W dniu 7 marca Zuzanna Zaremba wzięła udział w „I Biegu Przełajowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra” w miejscowości Chełstów (woj. Dolnośląskie).  Był to pierwszy start od 10 października. Od tego roku Zuzia należy już do kategorii U16 kobiet. W tych zawodach biegła na dystansie 2 km. Start w tych zawodach Zuzia traktowała jako start kontrolny przed Mistrzostwami Wielkopolski w przełajach, które odbędą się 10 kwietnia w Poznaniu. Zuzanna stanęła na najwyższym miejscu na podium z czasem 8:10.50 wyprzedzając zawodniczkę z ULKS Młodzik – Ziemia Oławska o 6.17s oraz  trzecią zawodniczkę z klubu SSMKS Parasol Wrocław o 8.75s. Start można uznać za udany z nadziejami na dobre wyniki w nadchodzącym sezonie lekkoatletycznym.

/-/Lidia Zaremba

• Podziękowania za udział w projekcie Bohater-On.

• Kolejny raz nasza szkolna społeczność upamiętniła Powstańców Warszawskich. Uczniowie jeszcze podczas tradycyjnych zajęć w szkole w klasach VI-VIII wykonali kartki pocztowe i albumy z życzeniami dla żołnierzy powstania. Prace za pośrednictwem fundacji Rosa trafiły w okresie jesienno-zimowym do Powstańców. Fundacja dziękuje za zaangażowanie, szczególnie uczniom, bez których projekt nie istniałby.

/-/Marta Sochacka

• Konkurs Plastyczny „Koty i Kotki”-wyniki.

• Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota uczniowie klas drugich szkoły podstawowej brali udział w Konkursie Plastycznym „Koty i Kotki”. Nagrodzono i wyróżniono sześć najładniejszych prac. Serdecznie gratulujemy! Organizatorem konkursu był Zespół Nauczycielek Edukacji Wczesnoszkolnej. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.  Dziękujemy!

/-/Małgorzata Mróz