• Konkurs na kartkę walentynkową w języku angielskim.

• Z okazji Walentynek w naszej szkole odbył się konkurs. Polegał on na stworzeniu kartki walentynkowej z wierszykiem w języku angielskim. Konkurs był przeznaczony dla klas 4-6. Spłynęło ponad 30 kartek. Spośród tych osób zostali wyłonieni następujący zwycięzcy:

• I miejsce- Julia Adamkiewicz 6c,
          • II miejsce- Jakub Pachciarz 6b,
          • III miejsce- Anna Wojciechowska 4c.

Serdecznie gratulujemy! W jury zasiadła pani Angelina Kozłowska- nauczyciel języka angielskiego i pani  Mirosława Paździerska- nauczyciel plastyki. Organizatorem konkursu była pani Michalina Polaszek- nauczyciel języka angielskiego. Nagrody zasponsorował Samorząd Uczniowski. Poniżej prezentujemy nagrodzone prace.

/-/Michalina Polaszek

• Bal karnawałowy u Puchatków.

• W tłusty czwartek 11 lutego w grupie Puchatki odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy – przedszkolny bal przebierańców. Każdy przedszkolak tego dnia przybył do sali w ciekawym stroju, o którym opowiadał już dłuższy czas. W sali – specjalnie na ten czas ozdobionej, było bardzo kolorowo. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc we wspólnych zabawach i pląsach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca z żalem opuszczały salę przedszkolną. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości, co było głównym celem tego spotkania.

/-/Malwina Szlachetka

• Bal karnawałowy u Smerfów.

• Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się Smerfy dnia 11 lutego 2021 roku.  Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją to zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

/-/Martyna Jędrzejczak, Anna Florczyk

• Ostrzeżenie meteorologiczne- zawieje/zamiecie śnieżne.

• Ostrzeżenie meteorologiczne:

Zawieje/zamiecie śnieżne

stopień: 1

prawd. 80%

Przebieg: Przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane przez wschodni i północno-wschodni wiatr o średniej prędkości od 20 km/h do 35 km/h, w porywach do 60 km/h, oraz opady śniegu.

Uwagi: Brak.

Ważne:

Od: 2021-02-07 23:00

Do: 2021-02-08 19:00

synoptyk IMGW-PIB: Marek Pruchniewicz

Czas wydania: 2021-02-07 12:01

Biuro: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Poznaniu

Źródło: https://meteo.imgw.pl

• Ostrzeżenie meteorologiczne-intensywne opady śniegu.

• Ostrzeżenie meteorologiczne:

Intensywne opady śniegu

stopień: 1

prawd. 80%

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej za okres ważności Ostrzeżenia od 15 cm do 20 cm.

Uwagi: Brak.

Ważne: