• Podsumowanie 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak każdego roku zebrała potężną sumę pieniędzy, którą przeznaczy na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Z ogromną radością informujemy, że nasza społeczność szkolna i przedszkolna ma w tym roku spory wkład. Udało się zebrać 14545,60 zł.!!!

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji i sprawili, że kwota z naszej szkoły i przedszkola jest w tym roku rekordowa, bardzo serdecznie dziękujemy.

Zespół Specjalistów

Szkolny Wolontariat

PS „Pod Dębem” w Karolewie

• Awans do etapu wojewódzkiego WKJP

• Informujemy, że uczennica Magdalena Krzekotowska awansowała do etapu wojewódzkiego z Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Uczennicy i opiekunowi serdecznie gratulujemy!

• Awans do etapu wojewódzkiego WKM.

• Informujemy, że uczennica Wiktoria Łopatka awansowała do etapu wojewódzkiego z Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Uczennicy i opiekunowi serdecznie gratulujemy!

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy-gramy ale inaczej!

• W czasie pandemii wszystko jest inne. Inny będzie także 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie możemy się spotkać jak każdego roku w Gminnym Ośrodku Kultury, ale możemy spotkać się wirtualnie! W aplikacji Teams, w zespołach pedagogów, zaprezentowane zostaną świąteczne niespodzianki. Zachęcamy do obejrzenia, a następnie do finansowego wsparcia tej pięknej inicjatywy. Wpłaty należy dokonać na konto Rady Rodziców Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Borku Wlkp. Następnie Rada Rodziców przekaże zebrane pieniądze na konto sztabu w Gostyniu. W oddziałach przedszkolnych w Borku, Zalesiu, Wycisłowie i Karolewie będą wystawione puszki. W Borku i Karolewie będą wystawione również "orkiestrowe” przedmioty, które będzie można zakupić.

Nr konta: 98867800050021020095130001

(Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borku Wlkp., ul. Szkolna 1, 63-810 Borek Wlkp.)

W tytule przelewu wpisujemy:  WOŚP

Ta szczególna sytuacja pokazała jak ważna jest służba zdrowia, którą od 29 lat wspiera Jurek Owsiak ze swoją Orkiestrą. Przyłączmy się!

Zespół Specjalistów

Szkolny Wolontariat

PS „Pod Dębem” w Karolewie

• Zabawy na śniegu.

• Za oknem zimowa aura i śnieg, który dzieci przecież uwielbiają, dlatego drugi tydzień ferii upłynął na zabawach na śniegu. Przedszkolaki oddały się zimowemu szaleństwu m. in. lepiły bałwana, nie zabrakło też bitwy na śnieżki czy robieniu aniołków na śniegu. Było mnóstwo śmiechu i radości.

/-/Martyna Jędrzejczak