• Świąteczne wspomnienia.

Gwiazdka 2021

• Życzenia.

• Data publikacji: 22.12.2023

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim błogosławieństwa bożego, wiele łask bożych, pomyślności, miłości i rodzinnego ciepła!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Administracji i Obsługi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wielkopolskim.

• Szkolne Jasełka.

• Data publikacji: 22.12.2023

Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszej szkole.  Dzisiaj tj. 22 grudnia 2023 roku o godzinie 8.15 w pięknie udekorowanej dużej sali gimnastycznej zostały wystawione Jasełka. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Widzowie mieli możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy organizatorom tegorocznych  Jasełek. Do nagłośnienia Jasełek wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu "Laboratoria Przyszłości". Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

• Anielskie warsztaty.

• Data publikacji: 22.12.2023

W grudniu w bibliotece szkolnej odbyły się  „Anielskie warsztaty”. Piękne prace plastyczne powstały z papieru, brokatu,  koralików i ozdobnej nitki. Świąteczne  anioły można podziwiać w bibliotece szkolnej budynku A i B.

/-/Bibliotekarki