• Wojewódzki Konkurs Chemiczny - wyniki.

• Data publikacji: 20.11.2023

W środę, 15 listopada 2023, odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Wzięły w nim udział dwie uczennice. Uzyskały następujące wyniki:  WKM 01 - 10/35p., WKM 02 - 12/35p. Gratulacje! Do stopnia rejonowego kwalifikuje się uczestnik, który na etapie szkolnym otrzymał minimum 80% możliwych do uzyskania punktów.

/-/Elżbieta Figielek

• Wyniki konkursu z Języka Angielskiego “My Picture Dictionary”.

• Data publikacji: 19.11.2023

Dzieci z klas 1-3 Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Borku Wielkopolskim wzięły udział w konkursie z języka angielskiego. Konkurs “My picture dictionary” polegał na wykonaniu pracy plastycznej, która miała przedstawić znaczenie wybranego słowa.

Komisja w składzie pani Angelina Kozłowska i pani Marzena Kocur wybrały następujących zwycięzców:

• 1 miejsce Jan Wiza klasa 1b
          • 2 miejsce Nadia Dopierała klasa 2b
          • 3 miejsce  Franciszek Klebaniec klasa 2c

Wyróżnienie Łucja Juskowiak klasa 1b, Alicja Dorsz klasa 1a, Nina Sworowska klasa 2a. Gratulacje!

/-/Anna Florczyk

• Pasowanie na Przedszkolaka u Tygrysków.

• Data publikacji: 18.11.2023

17 listopada br. w grupie przedszkolnej Tygryski odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Tygryski wyrecytowały wiersze, zaśpiewały piosenki, zatańczyły. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Wicedyrektor Karolinę Borońską oraz wręczenie dyplomów i upominków. Dla dzieci było to bardzo ważne przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

/-/ Ilona Bogdańska

• Wojewódzki Konkurs Matematyczny - wyniki.

• Data publikacji: 16.11.2023

W poniedziałek, 13 listopada 2023, odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Wzięło w nim udział czworo uczestników. Uzyskali następujące wyniki: WKM 01 - 11/30p., WKM 02 - 7/30p., WKM 03 - 6/30p., WKM 04 - 19/30p. Gratulacje! Do stopnia rejonowego kwalifikuje się uczestnik, który na etapie szkolnym otrzymał minimum 80% możliwych do uzyskania punktów.

/-/Elżbieta Figielek