• Lektura na lince w 2b.

• Data publikacji: 14.12.2023

„Lektura na lince” to zadanie wykonane przez klasę 2B, w ramach projektu edukacyjnego „Czytam z klasą”. W ten sposób uczniowie przedstawili zagadki poznane podczas czytania lektury „Detektyw Pozytywka”.

• Lektura na lince w 2a.

• Data publikacji: 14.12.2023

„Lektura na lince” to zadanie wykonane przez klasę 2a, w ramach projektu edukacyjnego „Czytam z klasą”. W ten sposób uczniowie przedstawili zagadki poznane podczas czytania lektury „Detektyw Pozytywka”.

• Wyniki wypożyczeń.

• Data publikacji: 14.12.2023

Przedstawiamy wyniki wypożyczeń w październiku. Gratulacje dla klasy 1b i 6b.

• „Zakodowana SOWA”.

• Data publikacji: 14.12.2023

Wystawa zadań wykonanych przez uczniów klas czwartych, podczas pierwszej wizyty w bibliotece szkolnej – „Zakodowana SOWA”.

W grudniu podczas przerw zapraszamy do biblioteki szkolnej na „Świąteczne kodowanie”.