• Kolonie letnie w Ustroniu Morskim.

• Data publikacji: 30.05.2023

Informuję, że zwolniły się  3 miejsca na kolonie letnie w Ustroniu Morskim od 7 do 15 lipca 2023 roku. Informacje  można uzyskać dzwoniąc na numer 691737813.

• Wycieczka do DANKO Hodowla roślin w Choryni.

• Data publikacji: 24.05.2023

19 maja uczniowie klasy 4a pojechali do Choryni, gdzie znajduje się siedziba Firmy DANKO. W czasie ciekawej prezentacji dzieci poznały historię DANKO oraz dowiedziały  się wielu interesujących rzeczy na temat hodowli nowych odmian zbóż. Na zajęciach praktycznych dzieci nauczyły się rozpoznawać zboża na podstawie wyglądu ziaren i kłosów. Na koniec wizyty w DANKO uczniowie udali się na poletka, gdzie podziwiali wzrost nowych odmian żyta i pszenżyta. Każdy uczeń otrzymał na pamiątkę firmowe gadżety. Wizyta w Firmie DANKO była możliwa dzięki uprzejmości mamy naszej uczennicy.

/-/Marcelina Kuczyńska