• Koło Modelarskie-podsumowanie całorocznej pracy.

• Data publikacji: 14.06.2022

Zbliżają się wakacje i  Koło Modelarskie działające przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym kończy swoją działalność w roku szkolnym 2021/2022. Uczestnicy  z wielkim zaangażowaniem i wysiłkiem wykonali z papieru szereg prac, często złożonych i trudnych technicznie. Przedstawiamy niektóre z nich.

/-/Krzysztof Drab

Marcel Kubiak

Roksana Wujek

Franciszek Paradysz

Praca zbiorowa

Ksawery Michalski

• Harmonogram dowozów szkolnych.

• Data publikacji: 14.06.2022

Podajemy harmonogram dowozów do przedszkola w dni wolne od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły tj. 22 i 23 czerwca 2022 roku oraz dowozów szkolnych w dniu zakończenia roku szkolnego tj. 24 czerwca 2022 roku.

Równocześnie przypominamy, że w dniu wolnym od zajęć dydaktycznych dla szkoły tj. 17 czerwca 2022 roku nie ma dowozów do przedszkola.

• Stypendium za wyniki w nauce-przypomnienie.

• Data publikacji: 12.06.2022

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem wysokość stypendium za wyniki w nauce zależy od uzyskanej średniej ze wszystkich ocen według tabeli:

• Stypendium za osiągnięcia sportowe-przypomnienie.

• Data publikacji: 12.06.2022

Przypominamy, że stypendium za osiągnięcia sportowe zgodnie z regulaminem może być przyznane uczniowi, który spełnił następujące warunki: 1) uzyskał w danym okresie, za które przyznawane jest stypendium wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym na danym szczeblu rywalizacji indywidualnie lub w grach zespołowych reprezentując szkołę oraz uzyskał minimum 4 punkty zgodnie z poniższą tabelą tj.:

Wysokość stypendium za osiągnięcia sportowe zależy natomiast od zajętego miejsca na danym szczeblu rywalizacji oraz od spełnienia pozostałych kryteriów zawartych w regulaminie (patrz: Regulamin przyznawania i wysokości stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe) według tabeli:

• „Czytam z klasą”.

• Data publikacji: 08.06.2022

W roku szkolnym 2021/ 2022 klasy 2a i 3a brały udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”. Trwał on od 1 października 2021 do 31 maja 2022 roku i był realizowany przez bibliotekę szkolną.

Uczniowie przystąpili do  III edycji programu pt. „Poznajemy zawody”, która została podzielona na III moduły: „Podróże małe i duże”, „Naukowy zawrót głowy”, „Na ratunek”. Dzieci poznały treść trzech lektur. Były to książki: „Pilot i ja”, „Plastusiowy pamiętnik”, „Jak Wojtek został strażakiem”.

Podczas cotygodniowych spotkań uczniowie poznali chmurkę Tosię, wykonywali zadania w Lekturniku. Przygotowali „lektury w pudełku”, „lekturę na wieszaku”, odwiedzili Miasto Zawodów, ulepili z plasteliny Plastusia, wykonali lapbooki. W trakcie trwania projektu odbyły się spotkania z przedstawicielami trzech zawodów- z pilotem, nauczycielem i strażakiem.

Na zakończenie klasy 2a i 3a otrzymały certyfikat potwierdzający udział w projekcie, a każdy uczeń- pamiątkowy dyplom. Serdecznie gratulujemy!

/-/Bibliotekarki