• Kartka dla Powstańca.

• Na przełomie września i października 2019 roku uczniowie klas VI i VII przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla powstańca” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wstępem do pracy na projektem były przeprowadzone  zajęcia na temat Powstania Warszawskiego. Po zapoznaniu się z historią wydarzeń uczniowie poprzez portal internetowy BohaterOn poznawali indywidualne losy uczestników powstania i wybierali osobę dla której tworzyli kartkę. Prace wysłano do Fundacji Rosa, która dalej przekazał je do wybranych powstańców. 30 grudnia 2019 roku  nasza szkoła otrzymała podziękowanie za zaangażowanie w akcje.

/-/Marta Sochacka

• Szkolne Koło Turystyczne zaprasza na zimowisko w Szklarskiej Porębie.

• Szkolne Koło Turystyczne zaprasza do wyjazdu na zimowisko w Szklarskiej Porębie.Termin:od 3 do 9 lutego br.Koszt 850 zł.W programie-zwiedzanie atrakcji turystycznych miasta i okolic,zajęcia sportowo-rekreacyjne na śniegu i lodzie,gry i zabawy integracyjne.Zgłoszenia u opiekuna koła L.Krzyżosiak s.203.Zapraszamy!!!

/-/Lucyna Krzyżosiak

• Zebrania klasowe-informacja.

• Informujemy, że ze względu na koniec pierwszego okresu nauki odbędą się zebrania klasowe:

• Przedszkole-według ustaleń wychowawców przekazanych rodzicom.
          • Klasy 1-3: 24.01.2020r., godz. 16.30 (budynek A)
          • Klasy 4-6: 24.01.2020r., godz. 17.00 (budynek A)
          • Klasy 7: 24.01.2020r., godz 17.30 (budynek B)
          • Klasy 8: 24.01.2020r., godz. 17.30 (budynek B, sala nr 4- wspólne zebranie wszystkich rodziców z wicedyrektorem szkoły w sprawie egzaminu ósmoklasisty oraz spotkanie z doradcą zawodowym). Po wspólnym spotkaniu zebrania klasowe z wychowawcą.
          • Szkoła Branżowa I stopnia- 24.01.2020r., godz. 18.00

/-/Karolina Borońska

• Półkolonie-zapisy.

• Rozpoczęły sę zapisy na półkolonie organizowane w pierwszym tygodniu ferii zimowych tj. od 27 do 31 styczenia 2020 roku. Zapisy do 15 stycznia 2020 roku u p. Piotra Gogulskiego oraz p. Ewy Skrzypczak. Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt 80 zł.

/-/Piotr Gogulski

• Przedszkole- informacja.

• Do dnia 17 stycznia 2020 roku trwają zapisy na dyżur podczas ferii zimowych. Dziecko na dyżur można zgłosić u wychowawcy bądź w sekretariacie u p. Patrycji Andrzejewskiej.

/-/Patrycja Andrzejewska

• Najbliższe wydarzenia dotyczące pracy szkoły.

• Podajemy do wiadomości najbliższe wydarzenia dotyczące pracy naszej szkoły:

• 10 stycznia 2020 roku- egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe
          • 20 stycznia 2020 roku- ostateczny termin ustalenia przez nauczycieli ocen śródrocznych (wpisania do dziennika)
          • 24 stycznia 2020 roku- klasyfikacyjne zebranie Rady Pedagogicznej
          • 24 stycznia 2020 roku- zebrania klasowe z rodzicami