• Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

• Data publikacji: 26.10.2023

W poniedziałek 16 października w bibliotece szkolnej czytelnicy, którzy wypożyczali książki byli częstowani cukierkami. W ten sposób bibliotekarki świętowały Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

/-/Bibliotekarki

• Wyniki wypożyczeń we wrześniu.

• Data publikacji: 26.10.2023

Przedstawiamy wyniki wypożyczeń we wrześniu. Wśród klas 1-3 szkoły podstawowej  (budynek B) najwięcej wypożyczeń miała klasa 2a. Natomiast w klasach 4-8 szkoły podstawowej i 1-3 szkoły branżowej (budynek A) najlepsza była klasa 4a. Gratulujemy.

/-/Bibliotekarki

• IV Ogólnopolski Amatorski Turniej Badmintona.

• Data publikacji: 18.10.2023

15 października 2023  roku  w Ostrzeszowie odbył się IV Ogólnopolski Amatorski Turniej Badmintona w kategoriach U 9, U 11, U 13, U15 i U17. Naszą szkołę oraz Gminę Borek Wielkopolski reprezentował uczeń klasy 4b Ryan Kordus. Uczeń w swojej kategorii wiekowej U11 zdobył I miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Źródło: Ostrzeszowskie Stowarzyszenie Sportowe PIAST

• Nietypowy Dzień Chłopaka w klasie 2b.

• Data publikacji: 06.10.2023

29 września klasa 2b udała się do ORI Landu w Noskowie, by wspólnie świętować Dzień Chłopaka. Na dzieci czekało tam wiele atrakcji. Karmienie różnych zwierząt i drobiu było jedną z nich. Dmuchane zamki i zjeżdżalnie były ciągle oblegane, ale największą frajdą był zjazd " tyrolką". Można też było pograć w piłkę ( w siatkówkę i w nogę ), pohuśtać się, poleżeć na leżakach. Pogoda dopisała i humory też. Czas bardzo szybko minął. Żal było wyjeżdżać. Nasz pierwszy wyjazd klasowy w tym roku szkolnym uważamy za udany.

/-/Ewa Spychała