• Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

• Data publikacji: 14.10.2023

Wczoraj tj. 13.10.2023 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas akademii  odbyło się również pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

/-//Władysław Hałas

• 46. Bieg Maćka w Koźminie.

• Data publikacji: 14.10.2023

W dniu 8 października 2023 roku odbył się 46. Bieg Maćka w Koźminie Wielkopolskim. Reprezentacja naszej szkoły pojechała na zawody w składzie 22 uczniów z klas 4-7. Zawodnicy mieli do pokonania trasę 1km  i 1,7 km w zależności od kategorii wiekowych. Start i meta znajdowały się przy kompleksie sportowym  na ulicy Floriańskiej.

Dwoje uczniów z naszej szkoły stanęło na podium:p

• I miejsce zdobyła Inga Waleńska z klasy 4a
          • II miejsce wybiegał Nikodem Pietratzki z klasy 6b

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali pamiątkową statuetkę oraz medal. Każdy z uczestników otrzymał medal za udział w zawodach.

Uczniowie pojechali na zawody pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego p. Michała Szczepaniaka oraz p. Marcina Roszaka. Gratulacje dla wszystkich uczestników zawodów.

/-/Michał Szczepaniak

• „Miasteczko Dyniowe”

• Data publikacji:  14.10.2023

Na początku października kandydaci do Samorządu Uczniowskiego przygotowywali wystawę „Miasteczko Dyniowe”. Słoneczna pogoda dopisała, ułożono kolorową wystawę z najróżniejszych odmian dyń. Oprócz tego warzywa na wystawę przyjechały także kolby kukurydzy, szyszki, kasztany, orzechy, jesienne wrzosy oraz chryzantemy. Na wystawę przyjechał także słomiany byczek.

Za zaangażowanie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, a także MGOK Borek Wlkp.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć wystawę oraz zrobić sobie pamiątkowe jesienne selfie. Wystawa czynna całą dobę, furtka otwarta od strony ul. Szkolnej.

/-/Marta Szymczak