• Wyniki wyborów do Przezydium Rady Rodziców.

• Data publikacji: 10.10.2023

28 września 2023 roku odbyło się zebranie członków nowej Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wielkopolskim. Głównym punktem zebrania był wybór Prezydium Rady Rodziców oraz Przewodniczącej/Przewodniczącego. W wyniku przeprowadzonego głosowania skład Prezydium na rok szkolny 2023/2024 przedstawia się następująco:

• Przewodnicząca - Magdalena Pierzchała
          • Zastępca - Romana Palczewska
          • Skarbnik - Monika Wojciak
          • Sekretarz - Małgorzata Pietrzyk
          • Członek - Natalia Siekierkowska

• Termin kolonii letnich "Rowy 2024".

• Data publikacji: 03.10.2023

Informuję, że ustalony został  termin kolonii letnich, które odbędą się w 2024 roku w Rowach. Termin kolonii:

8-15.07.2024

Przypominam również, że trwają zapisy na wymienione wyżej kolonie letnie. Bazę noclegową będzie stanowił OŚRODEK WCZASOWY "TROJAK", ul. Bałtycka 10 76-212 Rowy (OW Trojak) po kapitalnym remoncie w latach 2022-2023.  Koszt całkowity wynosi 1350 zł od uczestnika. Odpłatność rodziców dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Borek Wielkopolski wynosi 1070 zł. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem poczty: kolonie2023@o2.pl lub dziennika elektronicznego Librus. Temat wiadomości: Rowy 2024. Treść wiadomości: Zgłaszam (imię i nazwisko) na kolonie w Rowach. Telefon: xxx xxx xxx.  Dotychczas zapisani zostali:

1. Hałas Maja
          20. Dudziak Maja
          21. Dudziak Igor

Program kolonii:

• Klasy pierwsze w bibliotece szkolnej.

• Data publikacji: 03.10.2023

26 i 27 września 2023 pani Agnieszka i pani Renata (bibliotekarki) zaprosiły uczniów klasy 1a i 1b do biblioteki szkolnej. Podczas odwiedzin dzieci wysłuchały opowiadania Anity Głowińskiej „Kicia Kocia w bibliotece”. W bibliotece szkolnej uczniowie poznali zasady wypożyczeń, obejrzeli swoje karty czytelnika oraz pierwszy raz wypożyczyli książki do domu. W ten sposób dzieci stały się pełnoprawnymi czytelnikami. Nowi czytelnicy biblioteki z ogromnym zaangażowaniem wykonali ilustracje do poznanej książeczki.  Wspólne rysowanie kredą na boisku szkolnym okazało się ciekawym zadaniem. Zapraszamy do obejrzenia  fotorelacji  z  poszczególnych spotkań.

/-/Bibliotekarki

• Książkowy słoik życzeń.

• Data publikacji: 03.10.2023

Czytelnicy biblioteki szkolnej wrzucali do słoika zapisane tytuły książek, które chcieliby mieć w naszej bibliotece. Akcja została zorganizowana we wrześniu. Postaramy się spełnić Wasze książkowe życzenia.

/-/Bibliotekarki