• Wolontariat Szkolny z "Edmundem 2021"!

• Data publikacji:06.12.2021

W dniu dzisiejszym po raz kolejny nagrodzeni zostali wyróżniający się społecznicy w powiecie gostyńskim. Nagroda została przyznana w pięciu kategoriach. Miło nam poinformować, że w kategorii Młodzieżowy Wolontariusz roku 2021 „Edmunda 2021”  otrzymał Wolontariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wielkopolskim. Uczniom i opiekunom serdecznie gratulujemy!!!

•  Mikołaj dla pensjonariuszy DPS w Zimnowodzie.
        • Mikołaj dla pensjonariuszy DPS w Zimnowodzie.

• Data publikacji: 06.12.2021

Szkolny Wolontariat zainicjował akcję zbiórki świątecznych skarpet z dołączoną kartką z życzeniami dla pensjonariuszy DPS w Zimnowodzie. Przez dwa tygodnie pakowaliśmy i przygotowaliśmy górę skarpetek. W piątek, 03 grudnia zostały zawiezione do Zimnowody.  Mamy nadzieję, że sprawią radość oraz obudzą świątecznego ducha.

/-/Magdalena Baran