• "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"-głosowanie czytelników naszej strony internetowej.

• Data publikacji: 19.04.2022

Trwa głosowanie na najpiękniejszą pisankę wielkanocną wykonaną przez przedszkolaków (i ich rodziców). Komisja konkursowa wybrała swoje najpiękniejsze pisanki (wyniki we wcześniejszym artykule), a czytelnicy naszej strony internetowej mogą wybrać swoją. Po kliknięciu na link należy zaznaczyć numer odpowiedniej pisanki na którą głosujemy. Zaznaczamy tylko jeden numer. W przypadku oddania głosu na więcej niż jedną pisankę cały głos zostanie unieważniony. Kolejność zostanie ustalona na podstawie ilość uzyskanych głosów. Termin zakończenia głosowania został wydłużony.

Link aktywny do 24.04.2022, godz. 23.45

• Międzywodzie 2022-ostatnie dwa wolne miejsca.

• Data publikacji: 19.04.2022

Posiadamy jeszcze dwa wolne miejsca na kolonie w Międzywodziu w terminie od 17 do 24 lipca 2022 roku (8 dni). Całkowity koszt od jednego uczestnika 850 zł. W przypadku dofinansowania przez Gminę Borek Wlkp. kosz wynosi  640 zł. Jeśli ktoś nie wykorzystał bonu turystycznego (o ile będzie można skorzystać), to koszt wynosi 140 zł. Co do bonu turystycznego  sprawa wyjaśni się później. Koszt kolonii nie zminił się od sierpnia  ubiegłego roku. Jak zmieniły się ceny, to każdy widzi  i dlatego zapraszam uczniów do skorzystania z oferty. Zgłoszenia w szkole u p. Stawskiej. Można również dzwonić do dyrektora (691737813). Zgłoszenie z kartą kwalifikacyjną i wpłatą zaliczki w wysokości 350 zł. Dla zainteresowanych zamieszczam kolejny raz program kolonii oraz karte kwalifikacyjną.

• "Zajączek dobrej nadziei".

• Data publikacji: 16.04.2022

"Szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy – ale tego, co dajemy".

Po kilku tygodniach akcji: „Zajączek dobrej nadziei” w końcu Wielkim Tygodniu przyszedł czas podzielenia się podarunkami. Szkolni wolontariusze pomogli zajączkowi przygotować drobne upominki, aby umilić nimi czas byłym pracownikom naszej szkoły.  Serdecznie dziękujemy za wsparcie wszystkim uczniom biorącym udział w akcji oraz osobom, które tyle dobrych słów przekazały wolontariuszom, gdy obierali upominek.

/-/Wolontariat szkolny

• Życzenia wielkanocne.

• Data publikacji: 15.04.2022

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów w pracy i w życiu osobistym.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracyjono-Obsługowi Szkoły

• Data publikacji: 15.04.2022

Zapraszamy do oddania głosu na najpiękniejszą pisankę wielkanocną wykonaną przez przedszkolaków (i ich rodziców). Komisja konkursowa wybrała swoje najpiękniejsze pisanki (wyniki we wcześniejszym artykule), a czytelnicy naszej strony internetowej wybiorą swoje. Po kliknięciu na link należy zaznaczyć numer odpowiedniej pisanki na którą głosujemy. Zaznaczamy tylko jeden numer. W przypadku oddania głosu na więcej niż jedną pisankę cały głos zostanie unieważniony. Kolejność zostanie ustalona na podstawie ilość uzyskanych głosów.

Link aktywny do 19.04.2022, godz. 23.45

• Przedszkolny konkurs pn. "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"-wyniki.

• Data publikacji: 15.04.2022

We wtorek 12 kwietnia nastąpiło wręczenie nagród w przedszkolnym Konkursie „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA”, którego organizatorkami były nauczycielki wychowania przedszkolnego Martyna Jędrzejczak i Malwina Szlachetka. Komisja konkursowa, w której skład wchodziły panie bibliotekarki, wyłoniła następujących laureatów:

• I miejsce Lena Walkowiak, grupa Żabki
          • II miejsce Antoni Ślachetka, grupa Tygryski
          • III miejsce Mikołaj Kordek, grupa Skrzaty
          • wyróżnienie - Weronika Andrzejewska, grupa Motylki.

Na konkurs dostarczono ponad 50 prac, które można podziwiać na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w holu budynku A Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali drobne upominki.

Zwycięzcom gratulujemy!

/-/Malwina Szlachetka, Martyna Jędrzejczak