• Bilet do przygody.

• Data publikacji: 25.03.2022

Najmłodsi czytelnicy biblioteki szkolnej wyruszyli w podróż do „Przygody”. Bezpłatne bilety można było nabyć w kasie nr 5, znajdującej się w bibliotece szkolnej. Bilety wydawała pani Renata Talarska. Miłośnicy książek, podróżują w przedziale dla czytających. Uczniowie, którym uda się odbyć podróż do końca marca, mogą liczyć na specjalne podziękowanie i pamiątkę z „wyjazdu”. To już druga edycja akcji „Bilet do Przygody”.

/-/Bibliotekarki

• Ósmoklasiści na Tarach Edukacyjnych w Poznaniu.

• Data publikacji: 20.03.2022

13 marca nasi ósmoklasiści mieli okazję uczestniczyć w Targach Edukacyjnych w Poznaniu. Targi te od ponad 20 lat kształtują przyszłość młodych Wielkopolan. Podczas tegorocznego wydarzenia zapoznaliśmy  się z ofertą kilkudziesięciu placówek edukacyjnych - od lokalnych szkół ponadpodstawowych po uczelnie z kraju i zagranicy. Odkryliśmy także możliwości zawodowe na stoiskach służb mundurowych czy centrów kształcenia zawodowego.

Niedziela upłynęła pod znakiem występów artystycznych, pokazów i warsztatów dydaktycznych. Od rana scenę opanowało studio SkillArt Dance Studio. Następnie wystąpiła Katarzyna Bosacka, znana z TVN, która opowiedziała o tym, których składników lepiej unikać w jedzeniu i jak kupować aby nie zwariować. W czasie trwania Targów Edukacyjnych odbywały się również Poznańskie Targi Książek, podczas których uczestnicy mogli wzbogacić swoją domową biblioteczkę oraz wziąć udział w spotkaniach autorskich bestsellerowych  autorów.

/-/Marta Paradysz

• Próbny egzamin z języka obcego nowożytnego.

• Data publikacji: 18.03.2022

W dniu wczorajszym w naszej szkole odbył się próbny egzamin z języka obcego nowożytnego (język angielski), do którego przystąpili uczniowie klas ósmych. W egzaminie udział wzięło 77 uczniów (1 nieobecny).

• Próbny egzamin z matematyki.

• Data publikacji: 16.03.2022

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się próbny egzamin z matematyki, do którego przystąpili uczniowie klas ósmych. W egzaminie udział wzięło 78 uczniów.

• Próbny egzamin z języka polskiego.

• Data publikacji: 15.03.2022

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się próbny egzamin z języka polskiego, do którego przystąpili uczniowie klas ósmych. W egzaminie udział wzięło 75 uczniów.

• Drzwi otwarte w ZSZ Gostyń.

• Data publikacji: 15.03.2022

Zapraszamy uczniów kończących szkołę podstawową oraz ich rodziców na Drzwi otwarte w ZSZ Gostyń.

Drzwi otwarte odbędą się w sobotę 19 marca 2022 w godzinach 9-13 w budynku szkoły ul.Poznańska 1B.

Po niżej zamieszczamy materiały informacyjne.