• Dodatkowe zajęcia specjalistyczne z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

• Data publikacji: 23.02.2022

Dyrektor szkoły informuje, że od 1 marca będą realizowane dla uczniów szkoły podstawowej i branżowej szkoły I stopnia zajęcia specjalistyczne z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej w dodatkowym wymiarze godzin (oprócz zajęć specjalistycznych ustalonych dla uczniów w ciągu bieżącego roku szkolnego, które odbywają się zgodnie z przydziałem). Uczniowie będą mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach specjalistycznych takich jak: zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, logopedyczne, rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne oraz inne zajęcia o charakterze terapeutycznym.Rodzice zainteresowani udziałem dziecka w ww. zajęciach proszeni są o zgłoszenie się przez e-dziennik do dnia 27 lutego do wychowawcy.

• Zuzia Kontra SMA.

• Data publikacji: 21.02.2022

Czuwaj. Dziękujemy jeszcze raz za pomoc dla Zuzi wszystkim którzy kupili ciasta. Dzięki waszym otwartym sercom zebraliśmy, jak dla nas ogromną kwotę: 8225.45. Serdeczne podziękowania dla osób, które upiekły tak pyszne ciasta (mieliśmy 70 blaszek). Cieszymy się że mogliśmy włączyć się w akcję. Harcerze z 19 WDH Borek Wlkp.

/-/dh Daria Wajnert

• Zbiórka harcerska w dniu 18.02.2022 roku.

• Data publikacji: 21.02.2022

Czuwaj. Wczoraj odbyła się kolejna część warsztatów dla zastępowych i podzastępowych. Dowiedzieliśmy się jakie są elementy dobrej zbiórki oraz jakie są obowiązki zastępowego i podzastępowego. Druhna drużynowa pokazała i omówiła jak napisać prawidłowy konspekt zbiórki, a naszym zadaniem było napisanie go na podstawie przedstawionego wzoru. Nie zabrakło także czasu na zabawę.

/-/dh Daria Wajnert

• Projekt-BohaterON w Twojej Szkole.

• Data publikacji: 19.02.2022

Młodzież klas VII i VIII kolejny raz brała udział w projekcie upamiętniającym Powstanie Warszawskie. Uczniowie podczas zajęć z historii poznawali sylwetki Powstańców, a następnie w dowód uznania i podziękowania za wzór bohaterstwa i patriotyzmu przygotowali laurki. Fundacja Rosa przekazała wykonane prace Powstańcom i ich rodzinom.

Twórcy kampanii podziękowali szkole oraz koordynatorowi szkolnemu za czynny udział w kampanii “BohaterON- włącz historię!” przesyłając pamiątkowe dyplomy.

/-/Marta Sochacka