• Nauka zdalna-ważna informacja!

• Data publikacji: 25.01.2022

Informuję, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki wprowadzona zostaje od 27 stycznia 2022 roku nauka zdalna. W naszym Zespole klasy 5,6,7,8 szkoły podstawowej oraz wszystkie klasy branżowej szkoły I stopnia od 31.01.2022 roku do 25.02.2022 roku włącznie, przechodzą na naukę zdalną. Przedszkole oraz klasy 1-4 uczą się stacjonarnie ( o ile nie będzie kwarantanny). Lekcje zgodnie z obowiązującym planem z uwzględnieniem ewentualnych zmian zamieszczonych w Librusie. Czas trwania lekcji 45 minut (dopuszczalne 30 minut pracy z nauczycielem plus 15 minut samodzielnej pracy ucznia-nie dotyczy klas 8 przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty).

• „ZIMA  Z  LOK  2022”.
        • „ZIMA Z LOK 2022”.

• Data publikacji: 12.01.2022

Szkolne Koło LOK w Borku Wlkp. zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia w ramach Akcji "Zima z LOK 2022":

20 stycznia  (czwartek) godz. 15:15.

- zajęcia strzeleckie

- ranking strzelecki – karabinek pneumatyczny

- turniej warcabowy

21 stycznia (piątek) godz. 15:15.

- zajęcia strzeleckie

- ranking strzelecki – karabinek pneumatyczny

- turniej warcabowy

24 stycznia (poniedziałek) godz. 15:15 .

-ranking strzelecki – karabinek pneumatyczny

- podsumowanie Akcji „Zima z LOK”

Strzelnica pneumatyczna SK LOK Borek Wlkp. ul. Szkolna 1

/-/Elżbieta Kordus

• Stypendium-przypomnienie informacji z 15.09.2021r.

• Data publikacji: 10.01.2022

Wysokość stypendium za wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022 zależy od uzyskanej średniej ze wszystkich ocen według tabel

Wysokość stypendium za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2021/2022 zależy od zajętego miejsca na danym szczeblu rywalizacji oraz od spełnienia pozostałych kryteriów zawartych w regulaminie (patrz: Regulamin przyznawania i wysokości stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe) według tabeli:

Regulamin przyznawania stypendium w bocznej zakładce "Regulamin stypendium".

• Powrót do nauki stacjonarnej.

• Data publikacji: 06.01.2022

W dniu 10 stycznia 2022 roku wracamy do nauki stacjonarnej. Przypominamy, że obowiązuje harmonogram dowozów, który obowiązywał w grudniu. Będzie on obowiązywał do końca lutego. Harmonogram dowozów, który obowiązywał we wrześniu będzie obowiązywał od marca do czerwca br.

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy-zbiórka.

• WOŚP zachęca do udziału w 30 finale. Wsparcie finansowe możemy okazać wpłacając dowolną sumę na konto Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wlkp. Na zakończenie akcji Rada Rodziców przekaże zebrane pieniądze na konto sztabu w Gostyniu.

Nr konta 05867800050021020009690001

(Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borku Wlkp,. ul. Szkolna 1, 63-810 Borek Wlkp.)

W tytule przelewu wpisujemy: WOŚP

/-/Zespół Specjalistów, Szkolny Wolontariat